רוסו נתפס נוהג בלי רישיון

קשר מכבי ת"א נתפס כשהוא נוהג ומשוחח בפלאפון. הבדיקה העלתה כי אין לרוסו רישיון ישראלי בתוקף אלא קרואטי. ליאור ז'אן ושירן ייני סובלים ממתיחה ויהיו כשירים למשחק מול הפועל פ"ת

יום שלישי 20 פברואר 2007
אשר גולדברג, עדי גלסקה
קשר מכבי ת"א, ג'ובאני רוסו, נתפס אתמול, בכביש החוף ליד הרצליה כשהוא נוהג ומשוחח בפלאפון ללא דיבורית.

אנשי המשטרה עצרו את רוסו ובבדיקת רישיונו התברר שלקרואטי אין רישיון ישראלי כפי שהחוק דורש. רוסו מחזיק ברישיון קרואטי, אותו הוא היה צריך לחדש מכיוון שהוא אינו תקף בישראל.

רישיונו של רוסו נשלל והרכב השכור ממכבי ת"א נלקח לחודש והוא יעמוד לבית דין תעבורתי. כל הנושא הועבר לטיפול של פרקליטו של השחקן, שטען בפני חבריו שהוא אינו מבין את החוק ויש לו רישיון קרואטי תקף.

מתיחות קלות לייני וז'אן

ליאור ז'אן, שירן ייני ועומר פרץ יעמדו לרשותו של המאמן אלי כהן במשחק הקרוב של מכבי ת"א מול הפועל פ"ת. השלושה שנפצעו במשחק האחרון מול מכבי חיפה, והיה חשש כי הם סובלים מפציעות קשות עברו ביומיים האחרונים סדרת בדיקות והיום התברר שהם סובלים ממתיחות קלות. 

ליאור ז'אן סובל ממתיחה ברצועת הקרסול, שירן ייני ועומר פרץ, סובלים מקרע חלקי.
השלושה יעברו טיפולים בימים הקרובים כדי להכשירם באופן מלא למשחק בשבת מול הפועל פ"ת. 

 יובל שפונגין הפצוע שסובל מקרע חלקי, לא יעמוד לרשותו של כהן גם במשחק הקרוב והוא אמור לחזור לפעילות תוך שלושה שבועות. 

"גם ב-1995 חיפשו להרע"

מכבי תל אביב מרוחקת אמנם רק 6 נקודות מבית"ר י"ם, אך ערב המפגש בבלומפילד נגד הפועל פ"ת והכניסה  לישורת האחרונה במאבק על תואר האליפות, נשמעים קולות של חריקה מכיוון קריית שלום.

השחקנים אינם מתכוונים להיכנס לקלחת הרינונים ורובם ככולם מורידים פרופיל, או מסתפקים באמירות שוליות, על הנושא המקצועי  ומצבה של הקבוצה.

שחקן מכבי ת"א התייחס לביקורת  התקשורתית על מכבי ת"א:" גם אחרי תיקו בקרית אליעזר , נגד מכבי חיפה שחזרה מולדי קווקאז כאילו היא אלופת אירופה, ישנה ביקורת בתקשורת. יש מה לעשות כנגד כיוון שלילי שכזה, אבל זה כבר שייך לקו הניהול, פשוט לא לנושא המקצועי".

מאמן מכבי ת"א, אלי כהן, פגע בול ברוב הזרים שלו, ובעיקר יכול להתהדר בשוער הטוב ביותר בליגת העל ובבלם הטוב ביותר. שני  הקרואטים טאלה טברטנקו ומילאן מרטינוביץ.

על מרטינוביץ אמר אלי כהן:" לקח לו זמן להיכנס לכושר ותוצאות פתיחת העונה מראות זאת. הוא בהחלט עושה עבודה גדולה בהגנה, כמו גם השוער קאלה. בסה"כ יש למכבי ת"א שחקנים צעירים רבים שיוכיחו ומוכיחים את עצמם".

בנושא הביקורת התקשורתית עליו ועל קבוצתו אמר כהן:" מכבי ת"א מועדון ענק והכותרות הן בהתאם. גם ב-1995(האליפות שלאברהם גרנט) היו ביקורות ותקפו את ההתנהלות. רציתי כמו כל השחקנים לנצח את מכבי חיפה בקריית אליעזר,וכולם שוכחים שמכבי חיפה היא קבוצה עם שחקנים מצוינים ועם מסורת משחקים נגד מכבי ת"א. זה לא הוגן לבקר את מכבי ת"א דווקא בתקופה הזו, ואם יש שנהנים מכך שיעשו מה שהם חושבים . עכשיו זה הזמן לחפש לתקוף את משחק ההתקפה של מכבי ת"א ושוכחים שאחרי החילוף השלישי שלי, שיחקנו למעשה 10 שחקנים לאחר פציעתו של ליאור ז'אן. נמשיך בדרך שלנו , ההכנות הן למשחק נגד הפועל פ"ת ולקראת הסיבוב השלישי".

לוני הרציקוביץ פירסם באתר של מכבי ת"א הודעה האומרת שאין לו, או להנהלה שום ביקורת מקצועית על הקבוצה, המאמן והצוות המקצועי שעובדים בשיתוף פעולה.

אם מכבי ת"א תסיים במקום השלישי בסיום משחקי המחזור ה-22 , היא תארח בבלומפילד את הפועל פ"ת. אם היא תיהיה במקום השני היא תשחק בחוץ נגד המקום הרביעי.

צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק