אנדיוני ברבע גמר מיאמי

הצמד הישראלי שחזר לשתף פעולה, העפיל הבוקר לרבע גמר הטורניר היוקרתי בארה"ב, אחרי ניצחון 6:7,3:6 על על צ'יליץ' וליוביצ'יץ הקרואטים. נובאק דיוקוביץ' השיג ניצחון 20 מפתיחת העונה לעומת 0 הפסדים

יום שני 28 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
 הישג מצויין לאנדי רם ויוני ארליך, הצמד הישראלי כחול לבן, שהעפיל הבוקר לרבע גמר טורניר מיאמי היוקרתי מאוד. אנדיוני גברו די בקלות על צמד הקרואטים מרין צ'יליץ' ואיוון ליוביצ'יץ 3:6 ו-6:7.

אנדי יוני, שכיכבו גם בגביע הדייויס האחרון, נראים מצויין ובהחלט אפשר לומר שהם חוזרים לתקופה היפה שלהם מלפני הפרידה המתוקשרת. 

בסיבוב הבא יפגשו אנדיוני את המנצחים במשחק בין לוקס דלהוי מצ'כיה ופול הנלי האוסטרלי לבין יורגן מלצר ופיליפ פצ'נר. הניצחון הזה זיכה את הצמד הישראלי ב-180 נקודות דירוג וצפוי לקדם אותם מאוד בדירוג העולמי. 

דיוקוביץ' לא עוצר

הסיפור באמת מדהים של העונה בינתיים הוא ללא ספק הטניסאי הסרבי, נובאק דיוקוביץ'. הטניסאי הסרבי המדורג 2 בעולם ושזכה בגראנד סלאם האחרון, עלה הבוקר למאזן מדהים של 0:20 מפתיחת העונה ונראה בלתי עציר.

דיוקוביץ הביס בקלות את ג'יימס בלייק האמריקאי 2:6 ו-0:6. לדיוקוביץ' חסרים כעת עוד 6 ניצחונות כדי לשבור את שיאור של איבן לנדל, השבדי שהצליח לרשום מאזן של 0:25 ב-1986.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק