לואיס פרננדס תוקף את התקשורת

מאמן נבחרת ישראל, ערך היום מסיבת עיתונאים ויצא במתקפה נגד דברים שיוחסו לדקל קינן נגדו באחד מהעיתונים ": "יש אנשים שרוצים לפגוע בנבחרת". על גיאורגיה אמר: "הנבחרת הטובה בבית". בצ'לסי יעקבו מקרוב אחרי בניון

יום שני 28 מרץ 2011
שלמה חסיד
נבחרת ישראל ומאמנה לואיס פרננדס, ערכו היום מסיבת עיתונאים לקראת המשחק של הנבחרת מחר (שלישי) מול גיאורגיה המפתיעה. הגיאורגים, מגיעים למשחק הזה אחרי הניצחון ההירואי שלהם על קרואטיה ובנבחרת ישראל ממש לא מקלים ראש בנבחרת הזו.

לואיס פרננדס, בפתיחת מסיבת העיתונאים שיבח את גיאורגיה ואמר: "יש אנשים שחושבים שגיאורגיה היא יריבה קלה, אבל אחרי שהם ניצחו את קרואטיה ולא הפסידו את יוון ובשבילי מדובר בנבחרת הכי טובה בבית"

אולם, ההמשך של מסיבת העיתונאים היה הרבה פחות נעים. פרננדס, פתח בדברים קשים נגד התקשורת, שפירסמה דברים שאמר כביכול דקל קינן נגד פרננדס.

פרננדס, תקף בצורה חסרת תקדים את התקשורת בכלל ואת מכלי התקשורת בפרט", שם פורסמו הדברים ואמר: "יש אנשים שיש להם משהו נגד הנבחרת. פרננדס, נופף בכתבה מהעיתון הבוקר ובה כתבה עם ציטוט של דקל קינן נגד פרננדס כביכול.

דקל קינן, התייחס בעצמו לכתבה שפורסמה באחד העיתונים ואמר: "הכתבות האלה מעוררות אנטיגוניזם גדול. גיחכנו כשראינו את הכתבה הזו. אין בדברים שום שחר ואני מעדיף שנתרכז במשחק שמצפה לנו מול גיאורגיה".

פרננדס, נשאל על הסיכויים של נבחרת ישראל להעפיל ליורו: "אנחנו נצטרך לנצח מחר בערב. כדי לנצח צריך לשחק בחוכמה, בסבלנות ולא לעשות טעויות. אם נשחק 90 דקות עם הראש יהיה בסדר".

פרננדס המשיך דבריו ונשאל האם הוא לא מגזים בשבחיו לנבחרת הגיאורגית: "אני לא חושב שאני מגזים. אני מסתכל על הרבה משחקים שלהם. לא יודע אם ראיתם את המשחק שלהם נגד קרואטיה אבל מדובר בנבחרת מעולה. קבוצה כמו קרואטיה עם קרנצ'יאר ומודריץ' וכל הכוכבים שלהם הפסידו לגיאורגיה".

בצ'לסי יעקבו אחרי מצבו של בניון

 בצ'לסי, כך נראה לא סומכים על אנשי הצוות הרפואי של נבחרת ישראל שיכריעו לגבי מצבו הרפואי של הקפטן הישראלי. אלופת אנגליה החליטה לשלוח לישראל איש צוות רפואי בכיר שיעקוב אחרי מצבו של בניון.

הקבוצה האנגלית הודיעה להתאחדות כי היא מתכוונת לשלוח את ד"ר ראלף רוג'רס שיעקוב אחרי בניון, שלא משחק מזה חצי שנה בעקבות הפציעה שלו. 

בניון, נכלל כזכור בסגל למשחק מול לטביה והתכונן להיכנס למגרש בדקה ה-80, אבל שער הניצחון של כיאל מנע את כניסתו.

ייתכן כי בצ'לסי חוששים שבניון יפתח במשחק מול גיאורגיה ביום שלישי, דבר שעשוי להחמיר את הפציעה שלו ובקבוצה האנגלית חוששים ששיתופו של בניון רק יחמיר את מצבו הרפואי.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק