באנו לנצח לפחות משחק אחד

אסטבן באטיסטה וקאחה לבורל נחתו בישראל לקראת צמד המשחקים מול מכבי ת"א בסדרת רבע גמר היורוליג. המאמן דושקו איבנוביץ': "עדיין לא אמרנו את המילה האחרונה שלנו בסדרה הזו"

יום שני 28 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
קאחה לבוראל ויטוריה נחתה היום (שני) בישראל, לקראת צמד המשחקים מול מכבי תל אביב בשלישי וחמישי במסגרת משחקי שלב ההצלבה של היורוליג. 

חניכיו של דושקו איבנוביץ', שאיבדו את יתרון הביתיות כשהסדרה נמצאת כעת בשוויון 1:1, הגיעה אחרי משחק קשה במסגרת הליגה הספרדית מול מנורקה, כאשר שלשה עם הבאזר העניקה להם ניצחה בנקודה אחת. 

הספרדים מקווים לגנוב ניצחון בהיכל נוקיה, מהולהשיב לעצמם  את יתרון הביתיות במשחק חמישי ומכריע על הכרטיס לפיינל-פור בברצלונה. 

אסטבן באטיסטה אמר היום: "אני שמח להיות בישראל, התגעגעתי לתל אביב. תמיד כיף להיות פה. באנו לנצח לפחות משחק אחד מהשניים ולהעביר את הסדרה אלינו הביתה". 

דושקו איבנוביץ' הוסיף: "עדיין לא אמרנו את המילה האחרונה שלנו בסדרה הזו. מכבי עדיין לא העפילה לפיינל פור, והקבוצה שלי תילחם עד קצה גבול יכולתה בת"א או בכל מקום אחר בו נאלץ לשחק, בידיעה שנוכל לנצח". 

"זה ברור שאם נרצה לשמור על הסיכויים שלנו להעפיל נהיה חייבים לשחק חזק יותר וקשוח יותר מאשר במשחק השני. עלינו להימנע מסלים קלים בהתקפות המעבר. אני סומך על הקבוצה שלי ואנחנו עומדים לתת הכל בשני המשחקים שלנו בת"א".


צילום: מכבי ת"א, האתר הרשמי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק