לברון ומיאמי חוזרים לקליבלנד

המלצת WINNER NBA: ב-2 בדצמבר הוא השתיק את כל 20,000 הצופים שקיללו אותו. הלילה לברון שוב וזר לקליבלנד עם קבוצתו הנוכחית. "אני יודע ששונאים אותי, וזה מקובל עליי", אמר לפני הביקור משטרת קליבלנד שוב בכוננות

יום שלישי 29 מרץ 2011
שלמה חסיד
לברון ג'יימס כבר השתיק את הקהל בקליבלנד ב-2 בדצמבר כשניצח עם מיאמי את קבוצתו לשעבר. הלילה הוא שוב חוזר לשם עם מיאמי ולקראת המשחק הוא אמר: "אני יודע ששונאים אותי שם, מבחינתי זו עובדה וזה מקובל עליי". 20 אלף הצופים הרעשניים יחכו לו גם הלילה.

ג'יימס קלע 38 נק' בערב ההוא, מתוכן 24 ברבע השלישי, והוביל את ההיט לנצחון 118-90. זה  נתן את האות לעונה הגרועה שתעבור על קליבלנד, שמאזנה הנוכחי עומד על 58-14, ולראשונה מזה שש שנים היא תראה את הפלייאוף מהבית.

מצד שני מיאמי רשמה מאז הניצחון ההוא מאזן של 14-41 ועכשיו היא רצה קדימה. "המשחק הזה חיבר את הקבוצה שלנו", נזכר לברון. "נתנו הצגה שהכיחה לכולם שאנחנו יכולים וצריכים לשחק טוב ביחד, מה שלא הלך לנו עד אז".

טד קרפר, דובר קליבלנד, אומר כי האבטחה סביב ג'יימס תהיה הערב גדולה. "בביקור הקודם שלו כאן היה עצור אחד, והסדר היה מופתי. אני בטוח שגם את הביקור הנוכחי שלו באולם שלנו נעביר היטב. אנחנו לא רוצים שום הפרת משמעת של הקהל".

להבדיל מהפעם הקודמת שבה מיאמי הגיעה לקליבלנד, הפעם הקבוצה הקדימה להגיע וכבר אתמול הגיעה העירה - דבר שסייע ללברון לראות את שני בניו ולפגוש חברים. "זה היה פשוט נהדר", סיכם הכוכב. "העיר הזאת היתה הבית שלי ואני נרגש לחזור".

מאמן קליבלנד ביירון סקוט כבר מוכן למשחק הלילה: "אני מקווה שזה לא יהיה גן חיות כמו הביקור הקודם של לברון פה. זה לא עזר לנו יותר מדי להשיג ניצחון. אני מאמין שהפעם נוכל לעשות משהו במשחק", אמר המאמן.

הפורוורד אנדרסון וורחו יעדר הלילה בשורות הקאבס כמו גם אנתואן ג'מיסון. 

משחק מספר 77: קליבלנד קאבאלירס (14+) - מיאמי היט, ההימור: 2

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק