בן חיים: חזרנו לחיים

מוקדמות יורו 2012: טל בן חיים שקיבל את המפתחות מלואיס פרננדז במשחק הבכורה פרע את השטרות עם שער ניצחון מול גיאורגיה: "רוצה לראות את רמת גן מלא מול יוון". לואיס פרננדז: "לנצח שני משחקים ברצף זה לא קל"

יום שלישי 29 מרץ 2011
שלמה חסיד

 בנבחרת ישראל קיבלו בשמחה רבה את הניצחון על גיאורגיה, שלמעשה פתח את הסיכויים ליורו 2012 ואת התקווה והאופטימיות בקרב השחקנים והצוות המקצועי.

כובש שער הניצחון, טל בן חיים אמר בסיום: :"זו תוצאה מצויינת. הבאנו רוח לחימה וחזרנו לחיים. בטוח שיעבירו את המשחק מול יוון שוב לאיצטדיון רמת גן ואז תהיה התעניינות גדולה בקרב האוהדים. הייתה אווירה מצויינת. לואיס מקצוען אמיתי, היינו שמחים".

ביברס נאתכו הוסיף ואמר: "הניצחון פתח את הבית. אנחנו שמחים, לא משחק הכי גדול שלנו, אבל העיקר הניצחון. אין מילים על ההופעת בכורה של בן חיים והשער ניצחון. אשמח שהאוהדים יהיו מאחורינו בהמשך". 

לואיס פרננדז, מאמן הנבחרת אמר במסע"ת לאחר המשחק: "אני מאוד מרוצה מהשחקנים ומהנבחרת. אהבתי את המשחק כמו שאהבתי אותו בשבת. אני חושב ששלטנו במשחק ובהגנה. היה קצת לחץ אבל ידענו כיצד למנוע אותו. לנצח שנ ימשחקי בית ברצף זה לא קל והשחקנים עשו את זה. אני לא מתייחס תמיד לתקשורת, אני חושב איך בעיקר להיות מקצוען".

פרננדז הוסיף ואמר: "יש לי קשר חזק עם השחקנים. היו רגעים טובים ופחות טובים ביחד. ערן זהבי יחזור לנבחרת כי הוא שחקן טוב. אני רוצה רק לנצח במשחקי החוץ".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק