בלאט: כואב הלב על פרקינס

יורוליג: מאמן מכבי ת"א, דייויד בלאט פתח את דבריו על מצבו של הגארד, דורון פרקינס שסיים את העונה: "הפציעה לא קלה". על המשחק: "הקהל והבית שינו הכל". ליאור אליהו: "נשחק למען פרקינס". אידסון: "בחמישי משחק חדש"

יום שלישי 29 מרץ 2011
שלמה חסיד

במכבי תל אביב סיימו את המשחק הניצחון על קאחה לבוראל בטעם חמוץ מתוק ובעיקר בעקבות הפציעה של דורון פרקינס, חברם לקבוצה שייתכן וסיים את העונה.

דייויד בלאט, מאמן מכבי ת"א התייחס להגנה הטובה: "אין כמו לשחק בבית. היה הרבה יותר קל. הסביבה כאן והאינטנסיביות שהפגנו עם האנרגיות של הקהל והסביבה שמוכרת ומתאימה לנו. החבר'ה שמרו כאן מההגנות הטובות ששיחקו". 

על מצבו של פרקינס התייחס בלאט: "הפציעה של דורון לא קלה. אנחנו מקווים לטוב, אבל על פי האבחנה הראשונית, שהיא בדר"כ מדוייקת, פרקינס כנראה לא יהיה על המגרש. כואב לנו הלב, אנחנו אוהבים את פרקינס. הוא חלק בלתי נפרד מימה שאנחנו עושים כאן. הוא הגורם העיקרי לכל ההצלחה שלנו כאן".

ליאור אליהו: "לא חושב שזה הלך קל. ההגנה שלנו ניצחה את המשחק. מקווה שפרקינס לא יהיה לו פציעה רצינית והוא יחסר לנו בעתיד. שיחקנו בעיקר למען דורון פרקינס, ומקווה שנעשה זאת ביום חמישי. הלוואי שנעפיל לפיינל פור. מצפים גם מהקהל לעשות את העבודה".

צ'אק אידסון: "משחק גדול שלנו. למרבה הצער איבדנו את פרקינס בפציעה. צריך להמשיך הלאה למרות שקשה וצריכים לנצח את המשחק. ביום חמישי נצטרך לשחק מספיק חזק ולשכוח מהר מהמשחק היום, כי זה יהיה סיפור אחר".

סופולוקיס שחורציאניטיס: "המשחק היה קשוח ולא פשוט. לפארגו היה משחק נהדר. נעשה את אותו סגנון משחק ביום חמישי. אנחנו בדרך לפיינל פור, יש עוד משחק אחד".

הצלבה: פנאתינייקוס, סיינה וריאל מדריד מרחק ניצחון מהפיינל 4

בסדרות האחרות במקביל עם מכבי ת"א, הדרמה האמיתית הייתה באתונה כאשר פנאתינייקוס גברה 74:76 על ברצלונה ורחוקה ניצחון אחד מלהדיח את אלופת אירופה. דיאמטידיס סיים עם 18 נק' פלוס 7 אס'. ריקי רוביו הצטין בברצלונה עם 16 נק'.

בדרבי הספרדי ריאל מדריד גברה 66:75 על ולנסיה. דיור פישר תרם 19 נק' פלוס 8 ריב'. סאבנוביץ' קלע 21 נק' לשורות המפסידה מולנסיה.

במשחק נוסף התהפך הפור כאשר סיינה גברה 72:81 האיטלקית ניצחה את אולימפיאקוס היוונית ורחוקה גם כן רק ניצחון אחד מההעפלה לשלב הפיינל פור. יאריץ' 22 נק' וקאוקנה 13 נק' הצטיינו בשורות סיינה. הלפרין תרם רק 5 נק' בשורות אולי.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק