לוזון: נארח את יוון בבלומפילד

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון ערך מסיבת עיתונאים לאור התוצאות של הנבחרת ומהלכי התקשורת מול המאמן הראשי לואיס פרננדז והכריז כי משחק הבית מול יוון יערך ביפו: "מגרש מנצח לא מחליפים". על המאמן: "הוא האבא הרוחני של השחקנים"

יום רביעי 30 מרץ 2011
שלמה חסיד

 אבי לוזון, יור ההתאחדות לכדורגל כינס מסיבת עיתונאים היום (רביעי) לאור התוצאות החיוביות וההצלחות של נבחרת ישראל במוקדמות היורו ואף ההצלחות של שאר קבוצות הספורט הישראליות.

אבי לוזון אמר: "אני במצב רוח מעולה ומרגיש טוב לאחר ההצלחה של הנבחרות וגם לברך את מכבי תל אביב כדורסל ובנות רמלה וכמובן גם את לואיס פרננדז".

לוזון הוסיף ואמר: "לואיס הראה את הידע שלו וההערכות שלו בשני המשחקים של הנבחרת. הוא ידע כיצד לנתב את השחקנים מהמשחק הראשון למשחק השני כמו אלמוג כהן, שייעד אותו למשחק נגד גיאורגיה. אני שמח שתוכנית המשחק שלו עבדה לפרטי פרטים והוא בהחלט ניצח. השחקנים מאוד אוהבים את פרננדז, מבחינתם הוא כמו אבא רוחני והם אוהבים אותו מאוד ומכבדים אותו מאוד.

זה בעיה שפרשנים מנסים לפגוע ולא לכבד את הכדורגל הישראלי או את לואיס פרננדז. כל השחקנים מייצגים אותנו בכבוד בכל רחבי אירופה. השחקן הישראלי הוא מוכשר ועם הכוונה טובה וטיפוח נוכל להגיע להישגים, גם אם לא מיידית, אפשרית בתוכנית ארוכת טווח שיש לנו בהתאחדות לכדורגל.

אני חושב כבר על בית הנבחרות שעומד להפתח בקרוב, זה יעזור לשחקנים שחקנים ולקדם אותם כמו כדורגל אמיתי ומקצועי. בעוד שנה ושנה וחצי יפתחו האיצטדיונים החדשים בחיפה ובנתניה. גם בטדי עובר האיצטדיון בירושלים עובר שיפוץ. 

"גם האיצטדיון בבלומפילד יעבור שיפוץ והגדלה. המשחק מול יוון יהיה באיצטדיון בלומפילד ומגרש מנצח לא מחליפים. המטרות שלנו לא השתנו, אנחנו רוצים להתקדם ומאמינים בדרכנו". סיכם יו"ר ההתאחדות את נאומו.

תמונה: באדיבות ההתאחדות לכדורגל

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק