רמהש הגישה תלונה לאיגוד

בקבוצה רואים בחומרה את התנהגותם של אוהדי אליצור רמלה במשחק אתמול - רמה"ש תגיש גם תלונה אזרחית כנגד ראש העירייה, יואל לביא שלטענתה גיבה את הקהל

יום שלישי 20 פברואר 2007
אורן קורנפלד

באנדה רמת השרון החליטו שלא לעבור לסדר היום על המתקפה האלימה של קהל אוהדי רמלה במשחק ביניהן אתמול (שני).

לאורך כל המשחק אמש, באולמה הביתי של אליצור רמלה, תקפו אוהדי הקבוצה את מאמנת אנדה רמת השרון אורנה אוסטפלד, בקריאות גנאי, בשירי נאצה, בקללות משפילות ובצעקות סקסיסטיות מבזות. את שירי הנאצה ספגה גם שחקנית הקבוצה לירון כהן.

לא פחות חמורה היתה התנהלותו של ראש עיריית רמלה יואל לביא, שנתן לגיטימציה מלאה להתפרעות המילולית ולהשתלחות של הקהל הרמלאי. כשנדרש לתגובה בעניין, בחר לביא לגבות את הקהל בטענה ש"דווקא נעים לי לשמוע את השירים האלה".

באנדה רמת השרון גם רואים בחומרה רבה את העובדה שמאמן אליצור רמלה, אלי רבי, מאמן  נבחרת ישראל, שניגש בסיום במשחק אל הקהל הרמלאי שהיה אחראי לנאצות,  והודה לו במחיאות כפיים ובלחיצות ידיים.

הנהלת רמה"ש הגישה תלונה לאיגוד הכדורסל ובה דרישה להעמיד לדין את אליצור רמלה בשל ההתנהגות החמורה של אוהדיה. הנהלת הקבוצה תגיש תלונה אזרחית כנגד ראש עיריית רמלה וזאת בנוסף לתלונה במשטרה שתגיש אורנה אוסטפלד בשל הסתה.

יו"ר אנדה רמת השרון רחל אוסטרוביץ' אמרה היום: "הגיע הזמן שמי שמבזה, משפיל ומסית ישא באחריות. נמאס משתיקת הכבשים לתופעות האלימות וההסתה נגד קבוצת אנדה רמת השרון בכלל ואורנה אוסטפלד מאמנת הקבוצה בפרט. ראש עיריית רמלה חצה כבר את כל הקווים האדומים והגיע הזמן שיתן את הדין על כך".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק