מזרחי שוחח עם בורתומיאו. אין חדש

במכבי תל אביב החלו לפעול לשינוי מועד גמר היורוליג שאמור להיערך בערב יום הזיכרון לחללי צה"ל, בקבוצה מתכוונים לגייס את ראש הממשלה ביבי נתניהו ושמעון פרס לשינוי שעת משחק הגמר. מסתמן: ההחלטה עד 13 באפריל

יום שישי 01 אפריל 2011
שלמה חסיד
מכבי ת"א העפילה לפיינל פור אחרי שניצחה את קאחה לבוראל 77:99 ועכשיו יחלו ראשי המועדון לדאוג לבעיית מועד הפיינל-פור האירופי שייערך השנה בברצלונה ב-6 וב-8 למאי. אולם, במכבי ת"א לא משוכנעים שיוכלו לשחק במשחק גמר הפיינל-פור גם אם יעפילו, זאת מאחר ומועד המשחק נופל על ערב יום הזיכרון לחללי צה"ל.

הלילה שוחח יו"ר המועדון, שמעון מזרחי עם מנכ"ל היורוליג, ג'ורדי  בורתימאו, אולם בינתיים ללא הועיל. מזרחי אמר הבוקר כי הוא מניח שעד ל-13 באפריל תתקבל ההחלטה לגבי הפיינל פור.

חרף כך, במועדון הצהוב לא התייאשו מהאפשרות לשחק בפיינל-פור,למרות שביורוליג מתעקשים שאי אפשר לשנות את מועד משחק הגמר שצפו להיערך בשעות הערב, בגלל התחייבויות לשדר את הגמר ל-50 מדינות והעובדה שהמפעל יהיה חשוף לתביעות במיליונים אם המשחק לא ישוחק במועדו.

במכבי מבהירים כי הם לרגע לא שקלו לוותר על הפיינל פור והם ישקלו לגייס את כל המשאבים כדי להזיז את המשחק כולל גיוס של ראש הממשלה ביבי נתניהו והנשיא שמעון פרס, שיתערבו בקהילה הבינלאומית על מנת שהקבוצה תוכל לשחק במפעל ושהגמר יוזז ממועדו.

בכיר במכבי אמר ל-telesport: "חד משמעית לא נוותר על המשחק ונפעל בכל הדרכים העומדות לרשותנו. אנחנו מבינים את הזווית של היורוליג, אבל אם נעפיל לגמר זכותנו להשתתף בארוע ואסור לנו לאכזב את מאות האלפים שתומכים בנו, במדינה או בחו"ל וגם יש לנו הזדמנות להניף את גביע אירופה". 

ומה אתם אומרים? מכבי צריכה לשחק בפיינל פור? לחצו כאן ודברו על זה בפייסבוק.צילום: maccabifans.co.il

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק