דלגליש: אנדי ממוקד בכדורגל

מנג'ר ליברפול משוכנע כי החלוץ שלו מפוקס בקריירה שלו והניח מאחוריו את השערוריות, ההסתבכויות וצריכת האלכוהות המרובה

יום חמישי 31 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
ברקורד של אנדי קארול בן ה-22, אשר נרכש בינואר האחרון ע"י ליברפול מניוקאסל תמורת סכום שיא של 35 מיליון ליש"ט, ניתן למצוא שערוריות ופרשיות למכביר. על קצה המזלג, מלבד נטייתו לצרוך אלכוהול לעיתית תכופות, החלוץ המוכשר נעצר בעבר בחשד שתקף אשה ושוחרר באזהרה. שנה לאחר מכן נעצר אחרי שתקף אדם במועדון לילה והורשע בתקיפה.
 
כשהוא חותם תקופה במהלכה עשה מאמץ אדיר להחלים מפציעה ברגלו, יש מי שמאמין ביכולת של החלוץ לשים את העבר המפוקפק שלו מאחוריו ולהתמקד בקריירה שלו. המנג'ר של קארול בליברפול, קני דלגליש אמר היום (חמישי): "אנדי ממוקד בכדורגל. הייתי מצפה ממנו להיות מפוקס על מנת להגיע לאן שהגיע. הוא אומנם בחור צעיר, אבל ההתנהגות שלו כעת היא חשובה למדי. הוא צריך להיות זהיר בכל רגע ורגע".

בתחילת השבוע, מנג'ר נבחרת אנגליה פאביו קאפלו, הזהיר את קארול ואת עמיתו לחוד הנבחרת ושחקנה של ארסנל, ג'ק ווילשייר, להפחית את כמות האלכוהול אותה הם צורכים. "דיברתי עמו בארבע עיניים", אמר קאפלו על קארול, "אנדי אינו האדם היחיד אשר אוהב לשתות בירה, אבל הוא צריך להשתדל לשתות פחות".

דלגליש מרוצה מהשער שכבש החלוץ שלו בנבחרת, ב- 1:1 מול גאנה ואמר: "זו אבן דרך נהדרת עבור אנדי, להבקיע את שערו הראשון, במיוחד בוומבלי. זו בהחלט תמורה מצוינת להחלמה הקשה שעבר, ואני משוכנע שזה ידחוף אותו קדימה. כולם יכולים להיות מאוד גאים בעצמם, אבל אנדי יכול להיות מאושר".


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק