ברצלונה, אנחנו באים!

מכבי תל אביב חוגגת העפלה לפיינל-פור. עוד משחורציאניטיס: "הקבוצה הזו נוצרה בשביל הפיינל פור". פניני: "מתרגש כמו ילד". אידסון: "אין לי מילים לתאר איך אני מרגיש"

יום חמישי 31 מרץ 2011
מערכת TELESPORT
 מכבי תל אביב הבטיחה הערב (חמישי) את מקומה בפיינל-פור של היורוליג, שייערך בתחילת מאי בברצלונה. הצהובים חתמו סדרה מול קאחה לבורל, אלופת

דיוויד בלאט הנרגש אמר: "זה כיף גדול לראות את האנשים נהנים ככה ולראות איך הם אוהבים את הקבוצה, ואני חושב שאתם מבינים למה. זו קבוצה שהגיעה משום מקום, לא האמינו בה בתחילת השנה, גם אנחנו לא האמנו שאפשר להגיע לפיינל-פור. רצינו לעלות מדרגה מדרגה. לאורך כל העונה היינו אחת הקבוצות הטובות באירופה. כיף לראות את האנשים מתבגרים, קבוצה שגדלה ביחד ובסוף רואים הצגות מדהימות ומגיע להם את כל הקרדיט".

"אנחנו יודעים שבסדרה אפשר לנצח קבוצות, ובטח במשחק אחד. נצטרך להסתדר בלי דורון פרקינס וזה לא דבר פשוט, נראה איך נצליח להתרגל בהמשך. היום ג'רמי פארגו היה עצום, וכל מי שנכנס גם עזר. נצטרך לחפות על האובדן של דורון. אנחנו שולחים לו אהבה וחיבוקים".

בפן האישי הוסיף המאמן: "כשהחלטתי להישאר עם פיני ולעזור לקבוצה לקחת עוד אליפות אירופה זו היתה החלטה שלי ואני עומד מאחוריה. אני בטוח שהרווחתי מזה ועזרתי לקבוצה. יצאתי ממכבי כדי לגדול, להתבגר ולחזור מאמן יותר מוכן וטוב ואת זה עשיתי בעזרת צוות נהדר כמו זה שאני עובד איתו היום".

שמעון מזרחי הזיל דמעות ואמר: "אני נרגש מאוד, זה הישג עצום להגיע לפיינל פור בלי יתרון ביתיות, בלי דורון פרקינס, פיזית לא אבל התרומה שלו והרוח שלו היו איתנו. ברצלונה לא בפיינל פור ואנחנו כן, זה אומר הכל. מכבי לא תשחק ביום הזכרון".

גיא פניני: "במשחק שעבר גם שיחקנו שוב. התרגשתי, לא הצלחתי לישון היום צהריים. אני מתרגש כמו ילד".

ג'רמי פארגו: "האמנתי שנגיע לפיינל-פור ברגע שהחלטתי שאני מגיע למכבי. יש לנו עוד שני משחקים כדי לזכות בגביע, ואנחנו חייבים להמשיך לעבוד קשה כמו שעבדנו עד עכשיו. זה היה מאמץ קבוצתי, היינו חייבים לחפות על חסרונו של פרקינס. אני מבטיח שנעשה מאמץ לנצח בברצלונה, כקבוצה".

דרק שארפ: "הרגשה נהדרת. אני שמח בשביל החברה שלא זכו עדיין להיות בפיינל-פור, זו חוויה אדירה".

סופוקליס שחורציאניטיס: "הקבוצה הזו נוצרה בשביל הפיינל פור. מה אוכל לומר? כשהגעתי לקבוצה, ידעתי מה אנחנו מסוגלים לעשות. היתה לי אמונה בחברים, במאמן. ברצלונה, אנחנו באים!"

צ'אק אידסון: "אחרי האכזבה בעונה שעברה, אני מרגיש כ"כ טוב! אין לי מילים כדי לתאר איך אני מרגיש".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק