3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה להימור

יום שישי 01 אפריל 2011

אחרי פגרת הנבחרות, חוזרים משחקי הליגות. כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הצרפתית השנייה להימור.

 משחק מס. 16 - טרואה - סדאן - 1 (יחס 1.90)

טרואה במקום העשירי בטבלה, היא מגיעה למשחק היום אחרי ארבעה הפסדי חוץ רצופים ושני ניצחונות בית רצופים במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה. למעשה, הקבוצה הפסידה בחמישה משחקים במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה.

 סדאן  במקום השמיני בטבלה, כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי ניצחון אחד במהלך תשעת המשחקים האחרונים שלה, כשבחוץ היא השיגה שני הפסדים ושלוש תוצאות תיקו במהלך חמשת משחקי החוץ האחרונים שלה. טרואה  עם ארבעה ניצחונות בית רצופים, היא מסתדרת טוב במשחקי הבית שלה וגם כובשת יפה מאוד. ההימור שלי הוא ניצחון ביתי נוסף של טרואה, אך הייתי מגבה ב-X קטן.

משחק מס. 18 - לה האבר - איסטרס - 1 (יחס 1.55)

לה האבר מדורגת במקום השני בטבלה כשהיא אחרי שישה משחקים ללא הפסד עם שלושה ניצחונות בית ושלוש תוצאות תיקו במשחקי החוץ. היא תארח היום את איסטרס שמדורגת במקום ה-12 בטבלה כשזו הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה 2-0 לקלרמונט ולנים. לה האבר עם ארבעה ניצחונות בית רצופים ,היא בדרך הבטוחה לליגה הראשונה. איסטרס מהצד השני, הפסידה בשני משחקי החוץ האחרונים שלה ולדעתי היום היא תפסיד בפעם השלישית. לה האבר פשוט קבוצה מצויינת.

משחק מס. 20 - מץ - גרנובל - 1 (יחס 1.60)

שתי קבוצות חלשות מאוד העונה. מץ מפתיעה בחולשתה כשהיא במקום ה-18 בטבלה מתחת לקו האדום. היא הפסידה במחזור האחרון 2-1 בדיז'ון, זאת אחרי ניצחון על טור וארבע תוצאות תיקו ברצף. 

מץ תארח היום את גרנובל שסוגרת את הטבלה עם 24 נק', רחוקה 7 נק' מחוף מבטחים. הקבוצה מפסידה במחזור האחרון בבית 2-1 ללבאל כשבסך הכל היא אחרי ארבעה הפסדים בששת המשחקים האחרונים שלה. מץ לא מפסידה בששת משחקי הבית האחרונים שלה בהם היא מנצחת בשלושה ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. גרנובל מהצד השני לא מנצחת בחוץ ב-12 המשחקים האחרונים שלה כשהיא מפסידה בתשעה מתוך 12 משחקי החוץ האחרונים שלה. לדעתי גם מץ תעשה את העבודה מול גרנובל ותיקח ממנה היום את כל הקופה. 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק