אימון קפוא להפועל בגלזגו

הפועל ת"א ערכה אימון ראשון בסקוטלנד ויזכו מחר לחצי יום חופשי. לוין: "יוסי אבוקסיס יחזור להרכב הראשון". שחקנים נדהמו: לוין שיחק יום לפני הנסיעה בליגת הותיקים

יום רביעי 21 פברואר 2007
אשר גולדברג
הפועל ת"א מתחילה להתרגל לקור ולאפרוריות של גלזגו. מספר שעות אחרי הנחיתה בסקוטלנד, קיימה הקבוצה אימון בן שעה בקור המקומי. השחקנים נאלצו ללבוש בגדי אימון חמים, כובעי גרב וכפפות.

ניר לוין החליט לפתוח בהרכב הראשון עם יוסי אבוקסיס, שלא שיחק במשחק הליגה נגד מ.ס. אשדוד בשבת. אבוקסיס אמור להיות בקשר האחורי לצידו של ואליד באדיר, שעור דאגה רגעית בעקבות פציעה באחת מאצבעות רגליו.להרכב הראשון ישוב גם הארגנטינאי חאבייר פאאס, שיתפוב את מקומו של באדיר, שיזוז קדימה לקישור.

היום יזכו השחקנים לחצי יום חופשי בגלזגו, ויעשו זאת בחברת כ-400 אוהדים שהגיעו איתם בטיסה מהארץ. הפועל ת"א תקיים  בערב את אימון הסיכום שלה באצטדיון אייברוקס, ולפני כן תערוך את מסיבת העתונאים במסורתית והמחוייבת.

נושא השיחה העיקרי במטוס בקרב אנשי הקבוצה היה משחקו של מאמן הקבוצה, ניר לוין אתמול בבאר-שבע במשחק הוותיקים. לוין לא ויתר על 90 דקות בשורות הותיקים של עירוני פ"ת שיצאו למשחק חוץ בשער הנגב נגד ספרטק ב"ש.

לוין הוא מלך שערי עירוני פ"ת שזכתה בשנים האחרונות במספר תארי אליפות וגביע המדינה לוותיקים. נגד ספרטק ב"ש הספיק לוין לבשל שער אחד לניב טל ולהוסיף שתי בעיטות למשקוף.

אגב, בשורות ותיקי עירוני פ"ת משתף לוין פעולה עם חבריו לשעבר מהפועל פ"ת, ביניהם בני קוזושוילי, עוז איליה, יוסי שושני וגבע מרקוס. מכבי פ"ת תורמת את גדי בן-דרור, שרון צופין, מנשה נוריאל ועופר פביאן.

לפני יותר משנתיים כשאימן את הפועל חיפה, הציע ללוין הבעלים, יואב כץ להפוך גם לשחקן לנוכח יכולתו הגבוהה. בסיום המשחק אתמול פנו שחקנים ללוין וביקשו ממנו לחזור להפועל פ"ת כשחקן.

בלחיצה על PLAY מתחת לתמונה צפו בשחקני הפועל לפני ההמראה
 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק