5 המלצות WINNER ליום שבת

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על ששה משחקי ליגת העל להימור

שבת 02 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 54 - הפועל אשקלון - בית'ר ירושלים - 2 (יחס 1.45)

מלבד הפועל רמת גן שתרד בבטחה לליגה השניה, לדעתי גם אשקלון תהיה זו שתרד ליגה. הקבוצה כל כך חלשה, היא מפסידה בשמונת המשחקים האחרונים שלה בהם היא סופגת לא מעט שערים. ההגנה שלה כל כך חלשה כשאם היא במקרה כובשת, זה ממש בטעות. אשקלון תארח היום את בית'ר ירושלים שמדורגת במקום ה-11 בטבלה כשהיא מנצחת בשלושה משחקים במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה, שניים בליגה המול הפועל חיפה והפועל ת'א ואחד בגביע המדינה מול ראשון לציון. 

משחק נוסף הסתיים בתיקו מאופס מול הפועל רמת גן. אשקלון מפסידה בשלושת משחקי הבית האחרונים שלה, בית'ר ירושלים משיגה תיקו ושני הפסדים בשלושת משחקי החוץ האחרונים שלה. בסיבוב הקודם דרסה בית'ר ירושלים את אשקלון בטדי 4-0 עם שערים של עזריאל (צמד), בן שושן וסרג' איילי שכבר לא משחק בבית'ר כאשר בגביע הטוטו ניצחה בית'ר בטדי 3-1 ונפרדה בתיקו 2-2 באשקלון. בית'ר ירושלים שהופחתה לה גם נקודה בשבוע שעבר תתאמץ מאוד בכדי להתברג איכשהו לפליאוף המרכזי. ההימור שלי, היא תצליח לנצח את אשקלון למרות יכולת יחסית חלשה בחוץ.

משחק מס. 56 - קרית שמונה - הפועל ב'ש - 1 (יחס 1.60)

קרית שמונה במקום הרביעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי שני ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, אחד מהניצחונות הוא בגביע המדינה, בדיוק באותו המגרש, לפני חודש על הפועל ב'ש בתוצאה 4-0. הקבוצה מהדרום נראית רע מאוד ומלבד ניצחון על אשקלון, שגם הוא היה בתוצאה 4-3, הפסידה הקבוצה בחמישה משחקים במהלך שבעת המשחקים האחרונים שלה. 

קרית שמונה משחקת טוב במשחקים האחרונים שלה, היא מנצחת בשני משחקי הבית האחרונים שלה כשברוב משחקי הבית שלה היא גם כובשת לא מעט שערים. ב'ש מהצדהשני סופגת עשרה שערים בארבעת משחקי החוץ האחרונים שלה ולדעתי כמו שהיה בגביע, אין סיבה שזה לא יהיה בליגה. קרית שמונה טובה יותר מב'ש בתקופה הנוכחית, ההימור שלי הוא 1.

משחק מס. 58 - הפועל רמת גן - מ.ס. אשדוד - X (יחס 3.00)

רמת גן סוגרת את הטבלה בדרך הבטוחה לליגה השניה. הקבוצה משיגה 2 נק' בשני המחזורים האחרונים עם שתי תוצאות תיקו כשבסך הכל היא אחרי 19 משחקים רצופים ללא ניצחון ועם ניצחון אחד בלבד מאז אוקטובר בשנה שעברה. מ.ס. אשדוד מהצד השני הצליחה להתדרדר עד למקום ה-13 בטבלה כשהיא נפרדת בתיקו 3-3 מרשים במחזור האחרון מול הפועל ת'א (אחרי יתרון 3:0), אך לפני כן היא הפסידה בשני משחקים רצופים 3-1 להפועל פתח תקווה ו-2:1 לבני יהודה. 

רמת גן מפסידה בארבעה משחקים במהלך ששת המשחקים האחרונים שלה, אשדדו מהצד השני מפסידה במשחק החוץ האחרון שלה, כשבסך הכל במסגרת הליגה היא מפסידה בחוץ בחמישה משחקים מתוך שישה. אשדוד הרבה יותר טובה מרמת גן אבל לדעתי אם יהיה היום תיקו במחזור הזה, אז מגיע לו ליפול כאן. אני מסמן כאן X אבל אפשרי מאוד לחזק ב-2.

משחק מס. 59 - מכבי נתניה - מכבי פ'ת - 1 (יחס 2.10)

מאז ה-1.2 מכבי נתניה נמצאת בכושר מצויין כשהיא משחקת תשעה משחקים במהלכם היא מנצחת בשישה משחקים ומסיימת שלוש פעמים בתיקו. במחזור האחרון הביסה מכבי נתניה 3-0 את מכבי ת'א בחוץ והיום היא תארח את מכבי פתח תקווה שמדורגת במקום החמישי בטבלה כשזו גם נמצאת בכושר לא רע בסך הכל עם חמישה משחקים ללא הפסד בליגה במהלכם היא מנצחת פעמיים את הפועל רמת גן ואת הפועל אשקלון ומסיימת בתיקו מול הפועל חיפה, הפועל עכו ומול קרית שמונה. 

נתניה משחקת מצויין במגרש הבית שלה שם היא מנצחת בחמישה משחקים מתוך שבעה לעומת מכבי פתח תקווה שמנצחת בחוץ רק פעם אחת במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה ומסיימת בתיקו בשניים האחרונים מול עכו ומול הפועל חיפה. שני הניצחונות האחרונים של מכבי פתח תקווה היו מול קבוצות חלשות ממנה בהרבה כאשר מול קבוצות קצת יותר טובות היא מתקשה ומסיימת בתיקו. הפגרה לא הגיעה בזמן למכבי נתניה אבל בכל זאת עם ההדרכה של עטר לאחרונה, הקבוצה נראית טוב מאוד. אני מסמן כאן 1.

משחק מס. 65 - בני יהודה - מכבי תל-אביב - X (יחס 2.95)

אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, בני יהודה השיגה רק נקודה אחת בשני המחזורים האחרונים עם תיקו 1-1 מול מכבי נתניה והפסד 2-1 להפועל פתח תקווה במחזור האחרון. בני יהודה במקום השמיני בטבלה כשהיא נאבקת בכדי להגיע אל הפליאוף העליון. מכבי ת'א מהצד השני מפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה כשהיא סופגת בהם שבעה שערים ! 3-0 מול מכבי נתניה בבית ו-4:0 מול קרית שמונה בחוץ. מכבי ת'א לא מצליחה לנצח בבלומפילד במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה כשהיא מפסידה שם למכבי נתניה ולהפועל חיפה ומסיימת בתיקו מול הפועל ת'א ומול הפועל עכו. 

בני יהודה מהצד השני מנצחת בארבעה משחקים מתוך חמשת האחרונים שלה בבלומפילד. הולך להיות משחק מרתק מאוד בו כל תוצאה אפשרית. מכבי ת'א עדיפה על בני יהודה אך הלחץ שיש עליהם להשיג ניצחון אחרי שתי תבוסות יכול לפעול רק לרעתם. בני יהודה תשחק משוחרר והיא תנסה לנצל את הלחץ של שחקניה של מכבי ת'א. ההימור שיל, תוצאת תיקו.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק