במכבי מתכננים חריש עמוק

מוטי איווניר, מאמנה של מכבי ת"א ייפגש היום בקנדה עם מיץ' גולדהאר וידון איתו על השינויים לקראת העונה הבאה, כאשר לא פחות מ-10 שחקנים צפויים לעזוב בקיץ. גורם במכבי: "כל השינויים יתבצעו רק בעונה הבאה"

יום ראשון 03 אפריל 2011
שלמה חסיד
 ההפסד אתמול לבני יהודה (2:0) השלישי ברציפות של הצהובים, הכניס את כל המערכת לסיחרור של ממש. מוטי איווניר, המאמן שכבר סיכם עם מיץ' גולדהאר על המשך גם בעונה הבאה, נחת בקנדה היום וצפוי לדון עם הבעלים על התוכניות לעונה הבאה.

במכבי ת"א שוברים את הראש מה לעשות עם השחקנים היקרים של הקבוצה, שלא הוכיחו את עצמם. פי המסתמן, רק בקיץ הקרוב תתבצע פרידה סיטונית מן השחקנים - אלו שמחזיקים חוזה ואלו שלא מחזיקים חוזה לעונה הבאה.

בכיר במכבי אמר הבוקר: "מה הטעם לשחרר עכשיו את השחקנים כשאין אפשרות להביא שחקנים אחרים? צריך לנסות לגמור את העונה הזו על הצד הטוב ביותר ואז בקיץ לבצע צעדים אופרטיביים כדי שעונה כמו זו לא תחזור על עצמה".

התוכנית היא שבקיץ הקרוב מכבי תשחרר כעשרה שחקנים מובילים שלא הצליחו העונה כמו הזרים המאכזבים - רוברטו קולאוטי, חאריס מדוניאנין, דימיטאר ראנגלוב וגם סאבו פאביצ'ביץ וכן השחקנים הבכירים שהצטרפו למכבי בקיץ האחרון.

במכבי יש כעס רב על סאבו פאביצ'ביץ, שחטף אתמול אדום מיותר וגם על לירן שטראובר, השוער הוותיק שגם מול הפועל ק"ש וגם אתמול ספג שערים מגוחכים. בקבוצה כבר שמו עין על דודו גורש, שוערה של הפועל עכו שמועמד להחליף בין הקורות את שטראובר המאכזב.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק