אני מאמין שנהיה בפיינל-פור

יו"ר מכבי ת"א, שמעון מזרחי נפגש היום עם לימור לבנת ושוחח עם ראשי היורוליג: "יש רצון טוב של כל הצדדים. אני מאמין שהנושא יסודר". אפשרות: הפיינל-פור יוקדם ביום וישוחק בימים חמישי ושבת

יום ראשון 03 אפריל 2011
שלמה חסיד
אחרי הניצחון על קאחה לבוראל והעפלה לפיינל-פור, מכבי ת"א תחזור הערב למסגרת הליגה המקומית ותארח את מכבי חיפה, אולם מאחורי הקלעים נמשכים המאמצים הקדחתניים והמו"מ של ראשי הקבוצה להזזת משחק הגמר שאמור להערך על ערב יום הזיכרון.

היום (ראשון) נפגש שמעון מזרחי עם שרת הספורט לימור לבנת, שהבטיחה כי תעשה ככל שביכולתה כדי לסייע למכבי להשתתף בארוע השיא של הכדורסל האירופי, מבלי שתצטרך לחלל את קדושת יום הזיכרון.

אולם, במכבי ת"א לא מחכים רק לעזרה של שרת הספורט וראשי הקבוצה מנהלים מו"מ רציף עם ראשי היורוליג. אחת ההצעות שעלתה על הפרק היא הקדמת הפיינל-פור ב-24 שעות. המשמעות היא שמשחקי חצי הגמר ייערכו בימי חמישי ואילו משחק הגמר ייערך במוצ"ש במקום ביום ראשון.

 שמעון מזרחי, התייחס לנושא ואמר היום ל-telesport: "אני מאמין שהנושא יסודר ושנהיה בפיינל-פור. קיים רצון טוב של כל הצדדים שנהיה בטורניר, יש לי יסוד להאמין שמכבי תהיה שם לאור מה שאני שומע". 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק