2 המלצות WINNER לרביעי

כמדי יום אנו מעניקים לכם מספר המלצות למשחקי ה-WINNER והבוקר אנו ממליצים על שני משחקים מהגביע הטורקי והגביע הבלגי

יום רביעי 06 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 1 - בשיקטאש - גזיאנטפספור - 1 (יחס 1.60)

משחק ראשון במסגרת חצי גמר הגביע הטורקי. בשיקטאש הדיחה בסיבוב הקודם את גזיאנטפ בעוד שהאורחת היום הדיחה את גלאטסראי עם ניצחון 3-2 בבית ותיקו מאופס בחוץ. 

בשיקטאש מדורגת בליגה במקום השביעי בטבלה כשהיא מגיעה למשחק היום אחרי הפסד 1-0 מול סיבאספור בחוץ, זאת אחרי שהביסה 4-2 את קוניאספור בבית. גזיאנטפספור מהצד השני במקום הרביעי בטבלה כשהיא אחרי שני הפסדי חוץ רצופים לבוקאספור ולקראבוקספור כשבין לבין היא מנצחת בשני משחקי הבית שלה את סיבאספור ואת איסטנבול.

 השתיים נפגשו העונה בליגה באותו המגרש, שם הם נפרדו בתיקו 1-1. בסך הכל בשיקטאש דיי שולטת במשחקים בין השתיים כשבבית היא מנצחת ב-11 מתוך 18 משחקים. להערכתי צפוי להיות משחק מאוד צמוד. גזיאנטפספור משחקת מצויין העונה אך לדעתי במשחק הזה, אני מאמין שבשיקטאש תנצח.

משחק מס. 3 - ס. ליאז - גנט - X (יחס 3.00)

ליאז שהדיחה ברבע גמר הגביע את מכלן עם 6-1 בסיכום הכללי, תארח את גנט שניצחה את ווייט סטאר 2-0 בחוץ ו-1:0 בבית כאשר זהו משחק הגומלין בחצי גמר הגביע, אחרי שבמשחק הראשון ניצחה גנט 1-0 במגרשה. 

את העונה הסדירה סיימה ליאז במקום השישי בטבלה בעוד שגנט סיימה במקום השלישי. ליאז פתחה את הפליאוף העליון עם ניצחון חוץ 3-1 על אנדרלכט בעוד שגנט נפרדה בתיקו 1-1 מול קלאב ברוז' במגרשה.

 מלבד התיקו במשחק הראשון, נפגשו השתיים העונה פעמיים, ליאז' ניצחה 2-1 במגרשה וגנט הביסה את ליאז בקלות במשחק השני 4-1. לליאז יש יתרון עצום מהמשחק הראשון, לדעתי היא תסתגר במשחק הזה. גנט קבוצה מעט יותר טובה העונה מאשר ליאז' אך לדעתי היא לא תשכיל לנצח את המשחק הזה. ההימור שלי, תוצאת תיקו.

 
צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק