מחכה כבר לשחק בספורטינג ליסבון

ערן זהבי, קשרה של הפועל ת"א התראיין היום לעיתון "א-בולה" בליסבון והתוודה: "יש לי סיכום מול ליסבון, כעת נשאר רק הסיכום בין ספורטינג לראשי הפועל. תמורת מיליון יורו אני בטוח שהפועל תשחרר אותי"

יום רביעי 06 אפריל 2011
אסף בילגורי
 האם ערן זהבי ישחק בעונה הבאה בספורטינג ליסבון? סביר להניח שכן. ככה לפחות טוען זהבי עצמו בראיון שנתן היום לעיתון "א-בולה" העיתון הגדול של ליסבון.

זהבי, התראיין לעיתון ואמר: יש לי סיכום עם ליסבון ואני מתכוון לשחק שם בעונה הבאה. אני צריך לדבר עם המועדון שלי הפועל ת"א אבל מאמין שלא ימנעו ממני לעזוב. אני כבר מת לשחק בליסבון ולכבוש עבורה שערים".

זהבי, כבש העונה שער מרהיב במדי הפועל ת"א בליגת האלופות מול ליון, אבל מה שהלהיב במיוחד את ראשי ליסבון היתה העובדה שהוא כבש שני שערים בצמד המפגשים של הפועל ת"א מול בנפיקה, היריבה הגדולה של ספורטינג ליסבון.

יש לציין כי סוכנו של ערן זהבי הוא פיני זהבי, סוכן שמקורב מאוד למועדון הפורטוגלי ותיווך בזמנו בין מכבי חיפה לאדריאן סילבה, קשרה של הקבוצה. לזהבי יש חוזה לעוד שנתיים בהפועל ת"א.

ספורטינג ליסבון הוא מועדון פאר בפורטוגל, אך כבר הרבה שנים שלא זוכה בתארים. את העונה הנוכחית היא סיימה במקום הרביעי ואחרי שבעונה שעברה ראתה את בנפיקה חוגגת אליפות, העונה היא ראתה את פורטו עושה זאת.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק