גם לקוקה קולה נמאס מווין רוני

יצרנית המשקאות הענקית, ביטלה את החוזה של החלוץ שמפרסם את "קולה זירו" בעקבות השמועות על חייו האישיים ופרשיות המשמעת שלה. ליאון בסט, חלוצה של ניוקאסל גמר את העונה

יום רביעי 06 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
 ווין רוני נכנס לאחרונה לכושר פנטסטי. רק במחזור האחרון הוא כבש שלושער מול ווסטהאם של אברהם גרנט, אולם לצד היכולת המקצועית המצויינת שלו, גוברות גם בעיות המשמעת של החלוץ שהושעה לשני משחקים בעקבות התבטאויות שלו למצלמה במשחק מול ווסטהאם.
 
רוני, מרוויח לא רע בכלל ביונייטד, אבל היום הוא ספג מכה קשה כשחברת "קוקה קולה" החליטה לבטל את חוזה הפירסום שלו עימה בשל השמועות על חייו האישיים. 

רוני, הוביל עד ספטמבר את קמפיין הפירסום של קולה זירו, כאשר תמונתו התנוססה על בקבוקי המשקאות, אך החברה החליטה להוריד תמונתו בעקבות פרשיית המין שלו. כעת, הודיעה החברה כי לא תחדש את חוזה הפירסום שלו עימה.

ליאון בסט גמר את העונה

ליאון בסט, החלוץ הצעיר שהגיע לניוקאסל במהלך העונה, היה אחת התגליות הנעימות של הקבוצה במחזורים האחרונים. אולם, היום התבשרה ניוקאסל כי החלוץ הפורה שלה סיים את העונה בשל פציעה חמורה בקרסולו.

החלוץ בן ה-24, שהבקיע שישה שערים העונה, הגיע לקבוצה על תקן מחליפו של אנדרו קארול שעבר לליברפול וגם הרשים במספר משחקים, כמו במשחק מול ווסטהאם בו כבש שלושער. אולם כעת "המגפאייז" ייאלצו להסתדר במחזורים שנותרו בלעדיו.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק