ג'ון פנסטיל חוזר לישראל?

המגן הימני של פולהאם, ג'ון פנסטיל העניק ראיון נרחב בגאנה לגבי מעמדו בקבוצה ועל כך שלמעשה הוא מחפש קבוצה חדשה: "אין לי עתיד שם. הסוכן שלי מחפש קבוצה אחרת". בליברפול, אגר גמר את העונה

יום רביעי 06 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

המגן הגנאי של פולהאם הודיע שהוא יעזוב את הקבוצה האנגלית בתום העונה. כך אמר ג'ון פנסטיל בראיון נרחב שהעניק לתקשורת בארץ מולדתו, לאחר שכבר לא ראה דשא זמן רב.

מה-5 בפברואר היה משחקו האחרון של פנסטיל במדי פולהאם, בה אף כבש שער עצמי אומלל נגד אסטון וילה ואמר: "דיברתי על זה קודם ואמרתי שאין לי עתיד במועדון. זו שנה קשה במיוחד עבורי, הסוכן שלי עובד על זה".

כזכור, ג'ון פנסטייל שיחק בישראל בקבוצות הבכירות של מכבי והפועל תל אביב. לאחר מכן השתתף אף במונדיאל עם נבחרת גאנה ובשנת 2008 הצטרף לפולהאם, אך השנה איבד את מעמדו בהרכב.

בשורות פחות טובות נשמעו מאנפילד, כאשר בלם ליברפול, דניאל אגר גמר את העונה. אגר, שנפצע במהלך ההפסד 2:1 לווסט ברומיץ' בשבת האחרונה, התבררה חומרת הפציעה בגיד מאחורי הברך והוא ייעדר לפחות חודשיים מהמגרשים.

קני דלגליש, מנג'ר הקבוצה אמר: "לאגר יש בעיות בברך והוא לא יהיה עוד מעורב במשחקים שלנו העונה". גם גלן ג'ונסון מגן הקבוצה ייעדר כחודש לאחר מתיחה בברך. סטיבן ג'רארד צפוי לחזור להרכב לאחר העדרות של שבועים. 

תמונה: getty images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק