אני מתבייש לצאת מהבית

מוטי איווניר ומכבי תל אביב רשמו בשבת את הפסד הליגה השלישי ברציפות שלהם, ומצב-הרוח בהתאם: "אני מתבייש מהאוהדים, רוצה שגם השחקנים יתביישו אחרי הפסדים. יואב זיו: "נותנים את המאה אחוז, אבל אנחנו במומנטום שלילי וזה לא מספיק"

יום חמישי 07 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
כשבמאזנה שלושה הפסדים רצופים, מכבי תל אביב ממשיכה בהכנותיה לקראת משחק הליגה הקרוב שלה, בשבת מול מכבי פתח תקווה.

היום (חמישי) ערכה הקבוצה את מסיבת העיתונאים המסורתית, והמאמן מוטי איווניר אמר במהלכה: "בחודש האחרון, חוץ מאשר האימונים והמשחקים לא הייתי בשום מקום ולא הוצאתי את הפרצוף שלי מהבית, כי אני מתבייש. אני מתבייש מהאוהדים. אני רוצה שגם השחקנים יתביישו אחרי הפסדים".

"אני שוב מציע לשחקנים לא להתעסק בכל מה שקורה מסביב. יש מספר עיתונים ויש מספר אתרי אינטרנט. כל אחד רוצה להתפרנס ומציג את התוכנית של מכבי לעונה הבאה. כל אחד החתים ושחרר שחקנים. אם השחקנים קמים כל בוקר ומתעסקים בזה, אז יש פה בעיה. הצעתי להם לעלות למגרש, לשחק הכי טוב שהם יכולים עם הרבה רצון. אנחנו רוצים לעצור את שרשרת ההפסדים האיומה ולהיאבק על המקום השלישי. זה מעל הכל כרגע".

"לא סיכמתי עם גולדהאר שום דבר. מועד הנסיעה נקבע מראש, זו הייתה פגישת עבודה רגילה בין בעלים למאמן. דבר אחד ברור, הדרך של מכבי צריכה להיות טובה יותר מהדרך השנה, גם בתקופתי וגם לפני כן. אנחנו מנסים להפוך את מכבי לקבוצה מאוד נחושה".

"הדרך הטובה ביותר לצאת ממצב כזה היא להוריד את הלחץ ולהתעסק אך ורק במשחק עצמו ולתת הכל כדי לצאת משרשרת ההפסדים הזאת. יכול להיות שחלק מהשחקנים שלי לא רוצים מספיק. התפקיד שלי זה לקחת את ה- 14-15 שחקנים שכן רוצים ולהצעיד אותם. אני מנסה להאמין מכל לבי שלא יכול להיות שמישהו לא רוצה, אבל לצערי הרבה יש סימנים של שחקנים שלא רוצים".

יואב זיו הוסיף ואמר: "מצב הרוח רע. אני יודע שהשחקנים נותנים את המאה אחוז, אבל אנחנו במומנטום שלילי וזה לא מספיק. אנחנו צריכים להיות מאוחדים עכשיו. באסיפת שחקנים לא דיברנו רע אחד על השני, דיברנו על איך לעזור לקבוצה לצאת מזה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק