החלום ושברו: הפסד לפאר

הטניסאית הבכירה של ישראל היתה רחוקה מהתברגות לטופ 10 בעולם מרחק ניצחון על יוליה ג'ורגאס הגרמניה (35 בעולם) בשמינית גמר טורניר צ'ארלטון, אך נכנעה 6:2, 6:3

יום חמישי 07 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
שחר פאר (11 בעולם) היתה יכולה לעשות הערב (חמישי) היסטוריה ולעלות לראשונה בקריירה שלה למקום ה-10. לשם כך, הטניסאית הבכירה של ישראל היתה צריכה להשיג ניצחון על יוליה ג'ורגאס הגרמניה (35 בעולם) בשמינית גמר טורניר צ'ארלטון, מה שהיה מאפשר לה לחלוף על פניה של סרינה וויליאמס הפצועה ולהתמקם ברשימת הטופ 10 בעולם.

אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד. פאר נתקלה ביריבה עיקשת, שהשיגה שתי שבירות מהירות בפתיחת כל אחת מהמערכות, מהן הדרך לניצחון 2:6, 3:6 במשחק היתה קצרה. הטניסאית הישראלית תמשיך לחפש את מקומה בעשירייה הראשונה בעולם, אולי בטורניר שטוטגרט שייערך בשבוע הבא.


מהלך המשחק

בפתיחת המערכה הראשונה, כל אחת מהטניסאיות שמרה על הגשותיה- 2:2 כעבור רבע שעה של משחק. במשחקון החמישי נקלעה פאר לפיגור ולמרות שהצליחה לאזן, נשברה בדרך ל- 2:3 לזכות הגרמניה. ג'ורגאס המשיכה במומנטום ורצה ל- 2:6 קליל במערכה.

במצב של שוויון 1:1 במערכה השניה, פאר לא הצליחה לשמור על ההגשה שלה ונקלעה לפיגור 2:1. הטניסאית הישראלית היתה קרובה להשיג שבירה משל עצמה במשחקון הבא, אך בתום קרב מותח התעלתה הגרמניה ועלתה ליתרון 1:3. שחר הצליחה אומנם לצמק ל- 3:2 ו- 4:3, אבל לא השכילה לשוב את יריבתה וג'ורגאס שייטה לניצחון 3:6 במערכה ובמשחק כולו.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק