אני הקשר הטוב באנגליה

מגן ניוקאסל, ג'ואי ברטון, מתקשה להבין מדוע פאביו קאפלו מוותר על שירותיו בנבחרת אנגליה: "אולי למקבלי ההחלטות בנבחרת יש בעיה איתי" ודואג לערוך השוואה בינו לבין מתחריו על המקום בנבחרת

יום חמישי 07 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
מגן ניוקאסל, ג'ואי ברטון, מתעקש כי מקומו בנבחרת האנגלית, והיום (חמישי) הוא אמר למגזין צרפתי כי הוא הקשר הטוב ביותר באנגליה. ברטון אף מסביר מדוע וכיצד הוא עדיף על מתחריו על המקום בנבחרת. 

"בכנות, אני חושב שאני הקשר האנגלי הטוב ביותר", אמר ברטון למגזין צרפתי. "לוקה מודריץ' וסמיר נאסרי שחקנים טובים, אבל במונחים של שחקנים אנגליים... ובכן, ג'ק ווילשייר לא רע, אבל פרנק למפארד במגמת ירידה וסטיבן ג'רארד נוטה להיפצע הרבה".

"אני אנגלי ואני אוהב לשחק עבור המדינה שלי. אולי למקבלי ההחלטות בנבחרת יש בעיה איתי, אינני יודע. אך הבעיות שהיו לי היו לפני ארבע שנים. הם צריכים להיות מסוגלים לסלוח לי, הלא כן?".

ברטון רחוק מלפרגן לגארת' בארי, שחקנה של מנצ'סטר סיטי שזכה לענוד את סרט הקפטן בנבחרת במשחק הידידות שלה מול גאנה בשבוע שעבר. "לבארי יש סוכן טוב", מסביר ברטון את הסיבה להצלחתו, "הוא גם דיסקרטי ותמיד מסכים עם המנג'ר. הוא כמו התלמיד שיושב בשורה הראשונה ומקשיב למורה. אני לא ממש מתקשה לישון לפני שאני צריך לשחק נגדו".

הקשר בן ה-28, שהיה מעורב בפרשיות אלימות בשנת 2007, מאמין כי הנבחרת האנגלית תקועה בעבר ובמידה ולא תשנה את הגישה היא לעולם לא תוכל לזכות בגביע עולמי: "אפילו אם נשחק ב-50 טורנירים של הגביע העולמי, לא נזכה באחד".

"האנשים המנהלים את ה- FA שיחקו כדורגל לפני 50 או 60 שנה, ועדיין חושבים שאנחנו יכולים לזכות בגביע באותה הצורה בה זכינו ב- 1966. אנחנו יותר מדי מפוקסים במסורת כאן באנגליה, ותמיד משחקים 4-4-2. לפעמים צריך לנסות דברים חדשים, לשנות. צרפת, איטליה וגרמניה כבר עשו זאת. אנחנו לעומתן, משחקים אותו הדבר כבר 20 שנה".


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק