ממפיס רוצה מקום בפלייאוף

המלצת WINNER NBA: אחרי ארבע שנים ללא פלייאוף, יארחו הגריזליז הלילה את סקרמנטו כשניצחון יבטיח להם מקום בפלייאוף. סקרמנטו היא הקבוצה השניה הכי גרועה במערב

יום שישי 08 אפריל 2011

  ממפיס גריזלי'ז רוצה הלילה לסיים ארבע שנים עקרות ללא פלייאוף, כששחקניה יארחו את סקרמנטו, בידיעה שניצחון יבטיח להם את המקום בפלייאוף.

 מייק קונלי, רכז הקבוצה, אמר: "אין דבר שהאוהדים שלנו רוצים יותר מאשר השתתפות בפלייאוף. אני מאמין שיחד עם הדחיפה שלהם אנחנו נעשה את זה".

 ממפיס הנמצאת במקום השמיני במערב, הפסידה ביום ג' ללוס אנג'לס קליפרס 81-82, אבל נעזרה בהפסד מקביל של יוסטון כדי לשמור על ההפרש ביניהן.  

 לממפיס יתרון של 3 וחצי משחקים על יוסטון, כשמשמעות העניין היא שהקבוצה צריכה להפסיד בכל ארבעת המשחקים הנותרים, ושיוסטון תנצח בכולם, כדי להפסיד את הכרטיס לפלייאוף.

 ממפיס יכולה עדיין לטפס עד המקום השישי בטבלת המערב, אבל לשם כך היא צריכה לשפר את יכולתה. ביום ג' היא כבר הובילה ב-9 נקודות ברבע הרביעי אבל הצליחה להפסיד.

 סקרמנטו היא הקבוצה עם המאזן השני הכי גרוע במערב. ב-26 בפברואר הפסידה סקרמנטו בממפיס 92-120. אבל במשחק הזה סקרמנטו שיחקה בלי טייריק אוואנס שיש לו ממוצע של 26.3 נק' נגד ממפיס בשלושת משחקיו האחרונים.

 סקרמנטו כבר סיימה את העונה  ומאמנה פול ווסטפול כבר הכריז כי עד סיום העונה יריץ הרכבים ניסיוניים כדי לבחון דברים לעונה הבאה.

משחק מספר 27: ממפיס גריזליס - סקרמנטו קינגס (9+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק