הפסד כואב ומשמעותי

אלי גוטמן אחרי ההפסד הביתי לבני יהודה: "לא שיחקנו היום את הכדורגל שלנו". מן העבר השני, דרור קשטן: "ניצחון מוצדק", לירוי צעירי: "ממשיכים הלאה בכל הכח"

שבת 09 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
הפועל תל אביב ספגה הערב (שבת) הפסד 1:0 ביתי קריטי לבני יהודה, רגע לפני סיום העונה הסדירה. בעקבות ההפסד, מכבי חיפה תוכל להגדיל את הפער בצמרת הליגה ל-7 נקודות, במידה ותרשום ניצחון על קרית שמונה ביום שני הקרוב.

מאמן האדומים, אלי גוטמן סיכם: "הפסד כואב, הפסד משמעותי פה בבית. לא שיחקנו היום את הכדורגל שלנו. בני יהודה באו מאוד מאורגנים ומוכנים. בחצי הראשון שיחקנו איכשהו בסדר, מהאגפים. בחצי השני בכלל לא. הלכנו עם הראש בקיר, לא הנענו את הכדור מספיק מהר ולא יצרנו מספיק מצבים, וכשכן יצרנו הם היו בכח".

"יש תקופות כאלו בחייה של קבוצת כדורגל, אבל גם בה צריך לדעת לאגור נקודות. נשנס מתניים ונמשיך הלאה. אני מקווה מאוד שנסיק את המסקנות הנכונות מבחינה מקצועית. כל אחד יעשה את המוטל עליו ונמשיך הלאה".

על משמעות ההפסד מבחינת יתרון הביתיות בפלייאוף הוסיף גוטמן: "אנחנו צריכים קודם לראות איך אנחנו חוזרים לשחק את הכדורגל שלנו. ברגע שזה יקרה, פחות משנה לי אם נשחק בחיפה או בבלומפילד".

בנוגע להצהרות של שחקניו על סיכומים בקבוצות אחרות אמר המאמן: "אמרתי לשחקנים אתמול באסיפה שאני לא רוצה יותר לשמוע את זה. זה לא מכובד. יש פה מועדון גדול, ולמרות שזה טבעי ולגיטימי שכל אחד דואג לעצמו ולעתיד שלו, מבחינתי זה תם. אני לא מוכן לשמוע על זה יותר". 

דרור קשטן, מאמן בני יהודה אמר: "בהחלט ניצחון מוצדק. לאורך כל המשחק בני יהודה שלטה. הפועל לא הגיעו לאף הזדמנות במשך 90 דקות, עם כל היכולות שלה, וזה בגלל שבני יהודה סגרה היטב את המשחק של הפועל. שלטנו במשחק, הגענו להזדמנויות ושער בדקה ה-92 הוא שער מאוד מתוק שמקדם אותנו בתוכניות שלנו".

"אני תמיד משתף צעירים. השנה הצעירים בבני יהודה עשו התקדמות גדולה, בעיקר בהבנה הטקטית שלהם ואנחנו עדים לכך בתקופה האחרונה. זה הסיפוק שלי כמאמן. לשתף שחקנים שרק בשבוע שעבר שיחקו עם הנוער והיום הם משתלבים יפה בקבוצה הבוגרת. יש לנו לא מעט פציעות, אבל אנחנו לא מדברים על כך ומשתמשים בסגל שעומד לרשותנו".

כובש שער הניצחון לזהובים, לירוי צעירי הוסיף: "ניצחון מתוק וחשוב. אני מאוד שמח שכבשתי ועזרתי לקבוצה שלי. אנחנו ממשיכים הלאה בכל הכח. הגענו לכמות מצבים שלא מביישת קבוצה שבאה לשחק כדורגל. שיחקנו יפה מאוד ואני מאוד שמח שבסוף זה השתלם. לראות את הקהל שלנו חוגג בסיום, זו היתה חוויה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק