י-ם הובסה, גליל גלבוע ניצחה

ליגת לוטו: הפועל ירושלים בעידן קטש המשיכה להפסיד והפעם בצורה כואבת 79:58 מול מכבי חיפה. לנדסברג הצטיין עם 18 נק'. גליל גלבוע במומנטום חיובי גברה בבית על בני השרון. ניצחונות לברק נתניה וראשל"צ

יום ראשון 10 אפריל 2011
שלמה חסיד

הצרות של הפועל ירושלים בעידן עודד קטש לא פוסקות. הפעם הקבוצה מהבירה הושפלה 79:58 באולם בנשר מול מכבי חיפה המתרוממת וחוזרת לעצמה.

משחק נהדר של פרנק רובינסון עם 17 נק' פלוס 8 ריב' וגם 18 נק' של לנדסברג היו גדולים על ירושלים. כמו כן אלישי כדיר הוסיף 13 נק'. בשורות ירושלים היה זה וויל סולמון עם 12 נק' וגם 13 נקודות בלבד של בראיין רנדל. 

עודד קטש, מאמן ירושלים ניסה להסביר את ההפסד: "זה לא משבר. לא כל הפסד הוא משבר. זה מאוד אופייני לשלבים האלה של העונה שקבוצות תחתית נלחמות על חייהן. לשחקנים קשה לצפות את זה, ולי זה היה ברור. ברכות לחיפה על תצוגה הגנתית מרשימה"

אלישי כדיר מחיפה אמר: "אני יכול להגיד שתמיד הייתי שחקן שנשען על הקבוצה. כשדברים הולכים טוב יותר קל לקלוע ולקחת ריבאונד. יש מומנטום חיובי ורואים את השינוי".

במשחק המרכזי גברה האלופה גליל גלבוע המצויינת 78:86 על בני השרון
. משחק גדול של קילינגסוורת עם 14 נק' פלוס ארבעה שחקנים שתרמו 13 נק' כ"א: יזרעאלי, מקל, ביגס ופלס. בבני השרון משחק גדול של ניילון עם 20 נק' פלוס 18 נק' של גרונפלד לא הספיקו לבני השרון.

במשחק נוסף מכבי ראשון לציון גברה 71:81 בבית על הפועל חולון בדרבי השכנות. משחק נהדר של דווייין מיצ'ל עם 20 נק' פלוס 14 נק' של ארון מגי היו גדולים על חולון. סוואן הוסיף 12 נק' פלוס 7 ריב'. בשורות חולון מלצ'ר הצטיין עם 17 נק'. 

גם ברק נתניה ניצחה הערב 56:87 את עירוני אשקלון המפורקת. משחק ענק של בנקס עם 21 נק' פלוס 16 נק' של בראון הוליכו לניצחון. רודני גרין עם 20 נק' וקאר עם 13 נק' לא עזר למפולת של האורחת. 

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - הפועל ירושלים.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק