פארגו שחקן החודש - סופו לדין

ג'רמי פארגו, שכיכב במשחקים מול קאחה לבוראל, נבחר לשחקן החודש ביורוליג. סנטר מכבי ת'א, סופוקליס שחורציאניטיס יועמד לדין משמעתי בגין העלבת שופטי משחק הקבוצה מול מכבי אשדוד

יום שני 11 אפריל 2011
שלמה חסיד

 ג'רמי פארגו, הגארד המצטיין של מכבי ת"א קיבל היום את תואר שחקן החודש של היורוליג. זאת בעקבות ההופעות המעולות שלו במדי מכבי מול קאחה לבוראל, במיוחד אחרי הפציעה של דורון פרקינס.

הגארד רשם 19.5 נקודות מדד למשחק בסידרה מול הספרדים ובארבעת המשחקים מול קאחה הוא רשם ממוצעים של 17.3 נקודות למשחק, 4.3 אסיסטים ו-4 ריבאונדים. פארגו, שהיה ענק במשחק השלישי בסידרה, חתום גם על הניצחון במשחק השני בויטוריה, כשקלע סל ניצחון עם הבאזר.

שחקן אחר של מכבי תל אביב, סופוקליס שחורציאניטיס, יועמד לדין משמעתי ביום חמישי הקרוב, כך קבע היועץ המשפטי לאיגוד הכדורסל, עוה'ד יהושע קרמר. סופו יואשם בכך שקילל שופט במשחק האחרון של מכבי תל אביב, בשבת בחוץ מול מכבי אשדוד.

בהחלטתו כתב היועץ המשפטי: "על פי דוח' השופטים שחקן מכבי ת'א, סופוקליס שחורציאניטיס פנה לאחר המשחק לשופט המשחק אסף אוברלנדר ואמר לו : "next time I will fuck you up " . 

אשר על כן, יש להעמיד את השחקן לדין משמעתי בגין עבירה לכאורה על הוראת סעיף 20 ד'- העלבת שופטי המשחק ".

 בכל מקרה, שחורציאניטיס שנפצע במשחק הליגה האחרון באשדוד, לא צפוי לשחק ביום רביעי במשחק הליגה מול ברק נתניה, בהנחה והמשחק אכן ייערך והשחקנים לא יממשו את איומי השביתה שלהם.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק