המנהלת מאיימת לסגור את הליגה

מנהלת ליגת העל הודיעה: אם השחקנים יממשו את איומם לשבות השבוע במחזור המשחקים ביום רביעי תופסק ליגת העל מיד ותסתיים עונת 2010/11

יום שני 11 אפריל 2011
שלמה חסיד

מנהלת ליגת העל בכדורסל הודיעה היום כי הוא עלולה להודיע השבוע על הפסקת משחקי הליגה וסיום עונת המשחקים, כבר בתוך 48 שעות. 

הדבר נעשה בהמשך להודעת השחקנים הישראלים על הפסקת פעילותם החל ממועד 14 באפריל 2011 ובהמשך להודעת חטיבת הספורט בהסתדרות על הקדמתה של הפסקת הפעילות ל-13 באפריל, מודיעה מנהלת הליגה כדלקמן:

המנהלת הודיעה: "מבעוד מועד נקבע יום ד', ה-13 באפריל כמחזור משחקים מיוחד לכבוד חופשת חג הפסח  אשר המשחקים בו הוקדמו לשעות אחר הצהריים כדי לאפשר חגיגה משפחתית.

לאור הודעת השחקנים כי בדעתם להשבית חגיגה זו וזאת כאשר הינם נמצאים חתומים על הסכם עבודה מקוים במלואו מול בעלי הקבוצות ובעוד שבעונה זו מתקיים החוק הרוסי, מודיעה המנהלת כי במידה ותפרוץ השביתה במועד הנ"ל הרי שעונת המשחקים לשנת 2010/2011 תסתיים במועד זה לאלתר.

"המנהלת מצרה ומתנצלת בפני אוהדי וחובבי הכדורסל במידה ותאלץ להודיע על סיום העונה כתוצאה משביתת השחקנים הלא אחראית, המתקיימת ללא כל הצדקה ציבורית ומוסרית ואשר עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך לליגת לוטו, לענף הכדורסל וכמובן בסופו של יום לשחקנים עצמם.

ערב הגאלה המתוכנן ייערך במועדו, 19 במאי 2011 ובו יוכרז סיום העונה באופן רשמי. המנהלת תבדוק את הנזקים העתידיים הכלכליים אשר ייגרמו לבעלי הקבוצות ותפעל בתיאום עימם בהתאם למסקנות הבדיקה".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק