שחקנים עם חוזה יישארו

בעלי הפועל תל אביב, אלי טביב, נפגש עם אלי גוטמן ועוזריו, והבהיר: "רוצים להישאר קבוצה חזקה שתיאבק על כל התארים. אלי גוטמן הביע רצון להמשיך"

יום שלישי 12 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
העונה הנוכחית טרם הסתיימה עבור הפועל תל אביב, אבל במועדון האדום החלו כבר בהכנות לעונה הבאה. היום (שלישי) נערכה פגישה בה לקחו חלק אלי טביב, אלי גוטמן, יוסי אבוקסיס ואסי דומב, כאשר על הפרק עמד נושא הרכש וכן דנו הצדדים בהמשך דרכם במועדון.

עם סיומה של הפגישה, אלי טביב אמר: "מטרת הפגישה היתה הכנה טובה לעונה הבאה, בין אם מדובר בסגירת מחנה אימונים או גיבוש רשימת רכש. יש מספר שחקנים ישראלים שאנו חושבים עליהם. הכנו רשימה ובקרוב כולם ידעו מי באמת מבוקש. אנו עובדים גם על נושא הזרים וכמובן שוער. גם בעונה שעברה כולם חשבו שנתפרק, אבל התחזקנו. אני מאמין שכך יהיה גם בעונה הבאה".

"אלי גוטמן הביע רצון להמשיך, אבל אני צריך לשבת עם הסוכן שלו ולסגור את כל הפרטים. אני ישבתי עם גוטמן בעונה שעברה וסגרתי איתו, כך שאני מאמין שנצליח שוב. לא הסתכלנו על תקציב עדיין, יותר על מה שאנחנו צריכים לעונה הבאה". 

"שחקנים שיש להם חוזה יישארו בהפועל ת"א, סופית נקודה. אנחנו רוצים להישאר קבוצה חזקה שתיאבק על כל התארים. עדיין לא קיבלתי שום הצעה על שכטר, ורמוט או זהבי אז אין מה להתייחס לכל הנושא הזה". 

"אני נשאר בהפועל תל אביב וכל השמועות מסביב לא נכונות. נעשו הרבה ספינים במשך כל התקופה הזארת. ניסו להאשים ולהכפיש, אבל אני מסתכל קדימה על מה שטוב להפועל ת"א. קיום הבמבי תלוי במוני הראל. הוא צריך לנקוב בסכום והוא לא עשה זאת עדיין כך שאני ממשיך לעבוד".

"ברור שאפשר לקחת אליפות עדיין. המצב היום הוא פער של 3 נקודות אז הכול אפשרי. מכבי חיפה במקום הראשון וזו קבוצה טובה. לא יהיה לנו קל אבל אני מאמין בשחקנים שלי שיכולים לעשות את זה. מה שקרה לנו מול בני יהודה יכול לקרות גם לקבוצות גדולות יותר. כולם עם הראש למעלה ומאמינים בעצמם".

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק