פורטלנד ואולדריג' מחכים לממפיס

המלצת WINNER NBA: אחרי שניצחה את הלייקרס, עם דאבל-דאבל מדהים של אולדריג', פורטלנד תפגוש הלילה את ממפיס בעימות ישיר על המקום השישי במערב. ממפיס ניצחה ב-9 מ-11 משחקיה האחרונים, אבל תשחק בלי הסנטר הפצוע מרקוס קמבי

יום שלישי 12 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

פורטלנד תארח הלילה את ממפיס בתקווה להמשיך בתנופה, אחרי הניצחון המרשים על לוס אנג'לס לייקרס 86-93 ביום שישי. למרקוס אולדריג' בלט בפורטלנד עם דאבל-דאבל: 24 נק' ו-11 ריב', בהמשך ישיר לעונה הנפלאה שלו.

כרגע פורטלנד שישית במערב, כאשר ממפיס נמצאת מקום אחד מתחת, עם יתרון של משחק אחד לפורטלנד. אולדריג' אמר: "אנחנו בכושר טוב ואופטימיים שנוכל לנצח את הגריזלי'ז ולהבטיח את המקום השישי".

שתי הקבוצות שיחקו פעמיים העונה זו נגד זו. ווסלי מתיוס קלע 30 נק' בניצחון פורטלנד 99-100 ב-16 בנובמבר, ואילו צח רנדולפ קלע 25 בניצחון ממפיס 73-86 ב-16 בדצמבר. ניצחון הלילה יבטיח לפורטלנד את המקום השישי, בעוד שאם שתי הקבוצות יסיימו את העונה במאזן זהה דווקא ממפיס תגיע למקום השישי בגלל הפרש סלים טוב יותר לזכותה העונה מול פורטלנד.

ממפיס רשמה ביום א' ניצחון 9 ב-11 משחקים באחרונה, כשניצחה 89-111 את ניו אורלינס. בנוסף הגריזלי'ז ניצחה בשני המשחקים האחרונים בהם התארחו בפורטלנד.

מרקוס קמבי, הסנטר של ממפיס, יעדר אחרי שנפצע בהפסד 87-108 לגולדן סטייט ביום שלישי שעבר. 

משחק מספר 62:   פורטלנד בלייזרס - ממפיס גריזליס (5+), ההימור: 1


צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק