שיקגו וסאן אנטוניו צמודות בפיסגה

NBA: הבולס הביסה בחוץ את הניקס נטולת סטודמאיור והשתוותה לסאן אנטוניו, שנתנה מנוחה לכוכביה והפסידה בחוץ ללייקרס האלופה. פורטלנד ניצחה את ממפיס והבטיחה מקום שישי במערב

יום רביעי 13 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
 הפלייאוף כבר ממש מעבר לפינה ומי שעשתה ניצחון גדול ומשמעותי ביותר הלילה היתה שיקגו בולס הנפלאה של דריק רוז, שהביסה בחוץ את הניקס, 90:103. הבולס, ניצלו את חסרונו של סטודמאיור בשורות הניקס וטיילו לניצחון בעזרת עוד משחק גדול של הסופרסטאר שלהם, דריק רוז שקלע הפעם 26 נקודות. דנג (23 נקודות) וקרלוס בוזר (14 נקודות ו-22 ריבאונדים), ניצלו את חסרונו של סטודמאיור בצבע וחגגו מתחת לסלים.

הניצחון של הבולס משמעותי מאוד מאחר והיא השוותה את מאזנה לזה של סאן אנטוניו, כקבוצה הטובה בליגה. הבולס, נהנתה מההפסד של הספרס בחוץ ללייקרס 102:93. למרות שהמשחק חשוב עבורה, גרג פופוביץ' העדיף לתת מנוחה לכוכביו - מאנו ג'ינובילי, טים דנקן וטוני פארקר ולמרות שהספרס נתנה פייט במשך שלושה רבעים, היא התפרקה ברבע האחרון והפסידה. קובי בראיינט הוליך את הלייקרס עם 27 נקודות וניצחון נוסף של האלופה על סקרמנטו, יבטיח לה את המקום השני במערב.

פורטלנד, עשתה הלילה ניצחון גדול 89:102 על ממפיס והבטיחה את ראשות המערב. למרכוס אולדרידג' בלט בשורות המנצחים עם 22 נקודות. ממפיס, התקשתה מאוד ללא כוכבה ז'אק רנדולף שקיבל מנוחה וכמובן ללא רודי גיי הפצוע.

תמונה: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק