ספרד היזהרי. ישראל כבר 33 בעולם

לואיס פרננדס בטח מרוצה הבוקר: עליה של 25 מקומות לנבחרת שלנו בעקבות צמד הניצחונות על לטביה וגיאורגיה. ספרד ממשיכה להוביל את הדירוג העולמי. פרננדס שוחח עם זהבי שיחזור לסגל, ועם איתי שכטר

יום רביעי 13 אפריל 2011

בשורה טובה לשחקניו של לואיס פרננדס: נבחרת ישראל טיפסה למקום ה-33 בעולם בדירוג העולמי של פיפ"א - עליה של 25 שלבים - בעקבות צמד הניצחונות על נבחרות לטביה וגיאורגיה בבלומפילד לפני שבועיים.

העליה של ישראל בדירוג היא הגבוהה ביותר מבין כל הנבחרות, למעט בלגיה שגם היא טיפסה 25 שלבים, והתמקמה במקום ה-37 מבין נבחרות העולם. יש לזכור, עם זאת, שלדירוג פיפ"א אין כל משמעות ולדעת רבים מדובר בשיטה מצחיקה שלא משקפת שום מציאות.

קרואטיה, יריבת ישראל בבית 6 של מוקדמות היורו מדורגת עשירית ואילו יוון מדורגת 12 בעולם. גיאורגיה מדורגת 56 בעולם ויריבתה הבאה של ישראל, לטביה, מדורגת 76 בעולם. מלטה מדורגת במקום ה-163 בעולם.

בצמרת הדירוג אין שינוי, כאשר אלופות העולם ספרד ניצבת במקום הראשון ואחריה סגניתה הולנד. ברזיל עלתה שני שלבים והיא ממוקמת שלישית.


המאמן הלאומי  הזמין היום לשיחה את שני שחקני הפועל תל אביב איתי שכטר וערן זהבי.  פרננדס ידוע כמאמן בעל שיטות עבודה מיוחדות, כאשר אחד האמצעים שלו לאימון הנבחרת זה שיחות אישיות שהוא מקיים עם כל השחקנים.

זהבי שהושעה מסגל הנבחרת לאחר שבילה באירוע פרטי, בזמן מחנה האימונים, יחזור לסגל. הקשר אמר לאחר הפגישה כי: "הכל מאחורינו"

 זהבי ושכטר נשאלו שאלות כלליות לגבי כשירותם למשחק הקרוב מול לטביה, כאשר המאמן שטח בפניהם את הציפיות שלו ברמה הפיזית והמנטאלית עם סיום העונה.

 פרננדס יבקר היום באימון מכבי תל אביב, ויעקוב אחרי השחקנים שאותם הוא מתכנן להזמין למשחק האמור.  

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק