הזוי: נעים עוזב את הפועל פת

יובל נעים, המאמן המצליח שחילץ את הפועל פ"ת מהתחתית, סיכם היום עם תומר סיני על עזיבתו באופן מיידי. הסיבה למהלך היא רצונו של תומר סיני להפוך לסמכות המקצועית העליונה

יום רביעי 13 אפריל 2011
אסף בילגורי

 יש דברים שיכולים לקרות רק בהפועל פ"ת. יובל נעים, המאמן המצליח שחילץ את הפועל פ"ת מהתחתית והוליך אותה להצלחות, סיכם היום עם תומר סיני על עזיבתו את המועדון המלאבסי.

נעים וסיני, שנמצאים בנתק כבר תקופה ממושכת, לא הסתדרו ביניהם והמתיחות בין השניים רק גברה בתקופה האחרונה, לאור השמועות על כך שתומר סיני מתכוון להיות בעונה הבאה הסמכות המקצועית העליונה במועדון.

המהלך הזה של סיני, לא צפוי לעבור בשתיקה בקרב השחקנים במועדון וכן בקרב האוהדים, שמעריכים מאוד את עבודתו של המנג'ר בהפועל פ"ת מאז שהחליף את אלי מחפוד כמאמן הקבוצה בתחילת העונה.

נעים, שקיבל את הפועל פ"ת במצב קשה מאוד ומתחת לקו האדום, הוליך את הפועל פ"ת לשרשרת של השגים, בינהם ההדחה של מכבי ת"א מהגביע ותשעה משחקי ליגה רצופים בהם המלאבסים מפסידים רק להפועל ת"א ומכבי חיפה.

נעים אמר היום: "במחזור השמיני הצטרפתי כאשר להפועל פתח תקווה היו  שתי נקודות בלבד.  אני מסיים את דרכי בתחושת גאווה. הקבוצה משחקת כדורגל יפה ואני מאחל לה הצלחה. ישבתי עם סיני וסיכמנו על סיום ההתקשרות מסיבות שאני לא רוצה לדבר עליהן".

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק