דאלאס רוצה מקום שני במערב

המלצת WINNER NBA: המבריקס יכולה לסיים שניה בבית המערבי אם תנצח הלילה את ניו אורלינס, והלייקרס תפסיד לסקרמנטו. ההורנטס אחרי שני הפסדים רצופים

יום רביעי 13 אפריל 2011
שלמה חסיד

דאלאס מבריקס כבר יודעת שבסיבוב הראשון בפלייאוף היא תיהנה מיתרון הביתיות, בניגוד ליריבתה הלילה, ניו אורלינס שלא תיהנה ממנו. מה ששתי הקבוצות אינן יודעות הוא מול מי הן ישחקו בסיבוב הראשון.

לדאלאס יש עדיין הזדמנות לסיים במקום השני, אם תנצח הלילה את ניו אורלינס והלוס אנג'לס לייקרס תמעד במשחק הסיום בסקרמנטו.

מאמן דאלאס ריק קרליל אמר: "אני בכלל לא מתעסק בשאלה מול מי נשחק בפלייאוף. כל המטרה היא לנצח הלילה את ההורנטס, ורק אז נתחיל להתכונן לפלייאוף. נקבל בברכה כל יריבה ונשאף לעשות מולה את המיטב".

ואכן, יש לקרליל סיבה טובה לא להעדיף יריבה מסוימת. הקבוצה שלו הפסידה בכל תשעת המשחקים מול קבוצות הפלייאוף מהמערב, מאז המשחק ב-19 בינואר בו ניצחה את הלייקרס.

אם הקבוצה תסיים במקום השני היא עשויה לפגוש בסיבוב הראשון את ניו אורלינס או ממפיס, ואם תסיים שלישית היא תפגוש את פורטלנד. לדאלאס יש גם אפשרות לסיים במקום הרביעי אבל בקבוצה מעדיפים לא לחשוב על זה.

לניו אורלינס יש אפשרות לסיים במקום השמיני ואז לפגוש חזיתית את סן אנטוניו בסיבוב הראשון, אם היא תפסיד הלילה ובמשחק מקביל ממפיס תפסיד לקליפרס.

ההורנטס הפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה, לממפיס ביום א' 89-111 וליוטה ביום שני 78-90. "אנחנו חייבים לחזור לשחק הגנה כמו שאנחנו יודעים", אמר שחקן הקבוצה ווילי גרין. "אם לא נחזור ליכולת המוכרת שלנו, העונה הזו תיגמר לנו מהר מאוד".

משחק מספר 46: דאלאס מאבריקס - ניו אורלינס הורנטס (10+). ההימור: 1

 צילום: GETTYIAMGES.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק