סיני לא שייך לכדורגל הישראלי

יובל נעים, מאמנה המפוטר של הפועל פ"ת משיב היום אש בראיון לגל"צ: "אף אחד לא יכול לגמד את ההצלחה שלי. אני לא צריך את התקשורת, מי שמושך את התקשורת זה תומר סיני. סיני רצה לקבוע לי איזה שחקנים ישחקו"

יום חמישי 14 אפריל 2011
אסף בילגורי
 יממה לאחר הפצצה שנחתה בהפועל פ"ת והפיטורים של המאמן יובל נעים, המאמן המפוטר והמצליח של הפועל פ"ת משיב אש והתייחס היום בראיון לגלי צה"ל להחלטה של סיני להיפטר ממנו למרות ההצלחה.

נעים הזועם אמר: "אף אחד לא יכול להתערב לי מקצועית. תומר סיני לא יכול לגמד את ההצלחה שלי. ברגע שתומר סיני בא ואומר שהוא יקבע מי השחקנים שיגיעו, אז אין לי מה לחפש פה. סיני לא רצה את סטולר  ודהאן ועכשיו כל הליגה רוצה אותם".

בקרב אוהדי הפועל פ"ת ישנו זעם עצום על המהלך הזה של סיני, במיוחד לאור ההצלחה של נעים והעובדה שהוא חילץ אותה מהתחתית מהרגע שהחליף את אלי מחפוד כמנג'ר הקבוצה.

נעים, התייחס גם לקהל של הקבוצה ואמר: "אין לי טענה לקהל של הפועל פ"ת זה קהל מדהים אבל אם סיני הוא גם המאמן וגם הבעלים אז שיעשה מה שהוא רוצה. בסיטואציה הזו אין לי מה לחפש בהפועל פ"ת".

ביום שבת מצפה להפועל פ"ת משחק חוץ מול הפועל חיפה. מי שיעמדו על הקווים במשחק בחיפה יהיו איציק שאקי ושמעון מועלם, עוזריו של סיני וכן יהודה זגורי שהובא מעירוני רמה"ש.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק