הצעה לטביב: רכוש קבוצת הכדורסל

מספר אוהדים בכירים של הפועל תל אביב פנו לאחד מבעלי מועדון הכדורגל והציעו לו: רכוש את קבוצת הכדורסל ובכך תהפוך ליקיר האוהדים ותזכה ליתרון עצום על מוני הראל

יום חמישי 14 אפריל 2011
דורון ברגר
אלי טביב ומוני הראל מנהלים בחודשים האחרונים קרב על השליטה בהפועל תל אביב. מדובר בקרב על לא מעט כסף, אבל גם על לא מעט כבוד מצד אוהדי המועדון. בשבועות האחרונים נראה כי הראל הוא זה שזוכה ליחס טוב יותר מאוהדי הקבוצה וטביב מפסיד בקרב התקשורתי. 

אלא שהצעה מעניינת מאוד של מספר אוהדים של הפועל ת"א עשויה לשנות את התמונה. מתברר כי מס' אוהדים, מהבכירים והמוכרים יותר של האדומים, פנו לאלי טביב לאחרונה והציעו לו לרכוש את קבוצת הכדורסל של הפועל ת"א, הקבוצה שאמורה להעפיל בתום העונה לליגת העל. קבוצת הכדורסל של הפועל ת"א היא למעשה קבוצת הפועל אוסישקין, קב' האוהדים, שהחליפה את שמה לפני כשנה להפועל ת"א.

הפועל ת"א הובילה בבטחה כל העונה את הליגה הלאומית ופתחה את משחקי הפלייאוף בניצחון, ואין כמעט ספק שהקבוצה תצליח להעפיל אל ליגת העל. לקבוצה יש אוהדים רבים, וההערכות היא כי ניתן יהיה למכור 2,000 מנויים למשחקיה. ההשקעה בקבוצת הכדורסל לא צפויה להיות גבוהה, כשהפועל ת"א תהיה זקוקה לאיש עסקים שישקיע בין חצי מיליון לשני מיליון דולר בעונה כדי להעמיד קבוצה טובה. הפועל ת"א העפילה העונה לחצי גמר גביע המדינה, והפסידה בשניות האחרונות לברק נתניה.

על פי האוהדים שהגישו לטביב את ההצעה ושהעלו בפניו את הרעיון, טביב אינו פסל אותה ולדעתם קיים סיכוי סביר שהוא יחל בבדיקות בנושא. ללא ספק, אם המהלך יצלח, יזכה טביב גם בתמיכה של לא מעט אוהדים שבעיקר מקללים ומגדפים אותו בחודשים האחרונים.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק