3 המלצות WINNER ליום שישי

כמדי יום, אנחנו ממליצים לכל על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנחנו ממליצים על שלושנ משחקים מצרפת ובלגיה

יום שישי 15 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 13 - מץ - קלרמונט - X (יחס 2.60)

מץ מדורגת במקום ה-18 בליגה הצרפתית השנייה עם 31 נק' והיא על הקו האדום ממנו יורדים לליגה השלישית. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו במחזור האחרון מול אנז'ר בחוץ, זאת אחרי שני הפסדים רצופים לגרנובל החלשה בבית ו-2:1 מול דיז'ון בחוץ. 

מץ תארח היום את קלרמונט שמדורגת במקום ה-11 בטבלה, רחוקה 9 נק' מהקו האדום, שישה מחזורים לסיום העונה. קלרמונט אחרי שבעה משחקים ללא הפסד עם ארבע תוצאות תיקו ברצף בארבעת המחזורים האחרונים.

 מץ הפסידה במשחק הבית האחרון שלה לגרנובל, זאת אחרי שבעה משחקי בית ללא הפסד. קלרמונט מהצד השני אחרי שתי תוצאות תיקו בחוץ ברצף מול לאבאל ומול אביאן. לדעתי המשחק יהיה שקול מאוד, מץ חייבת את הנקודות, קלרמונט רק רוצה להבטיח הישארות. אני מסמן כאן X.

משחק מס. 15 - ריימס - בולון - 2 (יחס 2.95)

ריימס מדורגת במקום ה-16 בליגה הצרפתית השנייה עם 35 נק', רחוקה שלוש נקודות מהקו האדום. היא מגיעה למשחק היום אחרי תיקו בגרנובל, זאת אחרי שהביסה קודם לכן את טור החזקה בבית 4-1. בסך הכל, הפסידה ריימס במשחק אחד במהלך חמשת המשחקים האחרונים שלה.

ריימס תשחק היום מול בולון שמדורגת במקום השביעי בטבלה כשזו עם 44 נק', רחוקה רק ניצחון אחד בכדי להשוות את מספר הנקודות לאז'קסיו שבמקום השלישי, רק שבין השתיים יש פער שערים גדול. בולון הפסידה במחזור האחרון בבית לואן, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים על נאנט ועל טרואה. ריימס מנצחת רק משחק ביתי אחד במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה לעומת בולון שמנצחת במשחק החוץ האחרון שלה בנאנט, זאת אחרי שני הפסדי חוץ רצופים וכואבים, 2-0 מול לה האבר ו-4:0 בלאבאל. בסיבוב הקודם זה נגמר 1-0 קטן לבולון כשבעונה שעברה הביסה ריימס את בולון בחוץ 3-0.

 בולון טרם ניצחה בריימס במהלך שלושה משחקי חוץ, במהלכם היא הפסידה פעמיים. הפעם אני מאמין שהיא מסוגלת לרשום ניצחון בחוץ. ריימס אמנם חייבת נקודות אבל גם בולון תופיע למשחק הזה לא בשביל התפאורה. אני מסמן כאן 2.

משחק מס. 20 - אנדרלכט - גנק - 1 (יחס 1.90)

העונה הסדירה בבלגיה הסתיימה כאשר אנדרלכט ראשונה עם 65 נק' וגנק שניה עם 64 נק'. הפליאוף התחיל מצויין עבור גנק שניצחה 2-1 את לוקרן בעוד שאנדרלכט הפסידה באותו המחזור 3-1 בבית מול סט. ליאז' כאשר במחזור השני בפליאוף האליפות, הפסידו שתי הקבוצות, גנק הפסידה 2-1 לאותה סט. ליאז' כאשר אנדרלכט הובסה 3-0 מול קלאב ברוז' בחוץ.

 השתיים נפגשו העונה פעמיים, כאשר במגרש בגנק ניצחה אנדרלכט בתוצאה 2-1, כאשר במפגש השני שנערך באנדרלכט, הוליכה גנק 1-0 לאורך כל המשחק אך ספגה שער בדקה ה-90. לאורך השנים האחרונות ידה של אנדרלכט היא על העליונה במפגשים בין השתיים. אם נספור את עשרת המשחקים האחרונים בינהם, אז אנדרלכט ניצחה בשבעה משחקים מתוך עשרה, שלושת הנותרים נסתיימו בתיקו. לא ממש הולך לגנק מול אנדרלכט ולדעתי גם הפעם, זה לא יגמר לה טוב. אני מסמן כאן 1.. אפשרי לגבות ב-X קטן.

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק