פראייר מי שנוסע לפיינל פור

אוהדי מכבי תל אביב צריכים להחרים את הפיינל פור בברצלונה ולא להזמין חבילות. רק ככה הם יוכיחו לכולם שאי אפשר לעשות רווחים קלים על גבם, ואז גם מחירי החבילות ירדו פלאים תוך כמה ימים

יום שישי 15 אפריל 2011
שלמה חסיד

 אין לי מושג מיהם האנשים שמוכנים לשים 1,500 יורו בממוצע על הפיינל פור בברצלונה (וזה עוד לפני הבזבוזים בעיר). אירוע כזה שווה בעייני בממוצע אלף דולר לאדם כולל כל ההוצאות.

אבל כשהאוהדים של מכבי מראים להיטות כל כך גדולה להיות בפיינל פור, כולם עושים עליהם קומבינות. סוכנויות הנסיעות, ספסרי הכרטיסים, ועוד כל מיני אינטרסנטים שמים את היד עמוק בכיס של האוהדים המסכנים ומוציאים מהם מרשרשים רבים.

הייתי בפיינל פור האחרון במדריד לפני שלוש שנים, ואני אומר לכם שהאירוע הזה אכן ססגוני ומרגש - אבל רק בגלל הנוכחות המאסיבית של האוהדים הצהובים, שעושים קרנבל גדול מכל העסק. אחרת האירוע הזה מזכיר, במקרה האופטימי, גמר של אליפוות התיכונים.

אם אוהדי מכבי כאלה חכמים, עוד היום הם מתארגנים בפורומים שלהם כאיש אחד, ומחליטים לא לטוס לברצלונה. אני מבטיח לכם שמבקרה כזה תוך כמה ימים מחירי החבילות יצנחו לערכם הריאלי בשוק, וכולם ידעו מעתה והלאה שאוהדי מכבי לא פראיירים.

אני מכיר אישית את אוהדי מכבי. בניגוד לתדמית שיצאה להם כצפונבונים שמעבירים את הזמן בבטלה, הם אנשים שעובדים קשה מאוד בשביל הכסף. לכן, הייתי מצפה מאותם אנשים לא לתת לאחרים לחגוג עליהם, אלא להשתמש בנשק היחיד שיש להם ביד, ולהפסיק מיד לקנות חבילות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק