אוהדי מכבי נגד הבקרה

אוהדי מכבי ת"א יפגינו נגד יאיר רבינוביץ'. מכבי תל אביב ממתינה להחלטת בית הדין, שיפרסם העונש בתוך שלושעה ימים. הרציקוביץ' יגיש ערעור כפול - לבית הדין העליון ולפיפ"א

יום חמישי 03 מאי 2007
אשר גולדבߨג

אחרי שלוני הרציקוביץ' השתמש בפרשת הקצין היהודי, דרייפוס, שהואשם בריגול נגד צרפת בתחילת המאה שעברה ועבר לשימוש בסופר-עיתונאי, אמיל זולא, שיצא להגנת דרייפוס תחת הכותרת "אני מאשים, עובר לוני להאשמות עקשניות נגד ראשי הבקרה התקציבית ובראשם יאיר רӑינוביץ'.

רבינוביץ' דרש עונש של הורדת 4 נקודות בפועל ופסק הדין בנושא ינתן בתחילת השבוע הבא על ידי דייני בית הדין של ההתאחדות בראשותו של חיים אלחדיף. הרציקוביץ' יודע שמינוס 4 נקודות יכול למנוע ממכבי ת"א את המקום בגביע אופ"א.
אוהדי מכבי תל אביב מתכוונים להפגין החל מיום ראשון מול משרדו וביתו של יאיר רבינוביץ' וייתכן גם שמול משרד החקירות של ההתאחדות לכדורגל.

בלי קשר לכך, הבהיר הרציקוביץ': "אם היינו סוגרים עסקת טיעון, זה היה הוכחה שאנחנו אשמים בפרשת חוזה כפולĬ ולא כך הוא. אם נורשע ויגזר עלינו העונש, נמשיך להתמודד במטרה להוכיח את חפותינו. נגיש בתחילה ערעור לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל ונמשיך הלאה עד למוסד המיוחד לבוררות המשותף לפיפ"א-אופ"א אשר נמצא בשוויץ ומוכר בשם "קאס". אנחנו נאבק ۢל הצדק ועל המהלך של הבקרה נגדינו".

תגובות

טלספורט בפייסבוק