ייתכן שהארגריבס לא ישחק לעולם

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון, פסימי מאוד בעניין סיכוייו של הקשר בן ה-30 יחזור לשחק אי פעם כדורגל: "בטוח שהוא לא ישחק עוד העונה. הפציעה שלו בעייתית מאוד"

שבת 16 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
 אואן הארגריבס עשוי להודיע בסיום העונה הקרובה על פרישה מכדורגל, בגיל 30 בלבד. כך לפחות מעריך מאמנו במנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון.

אתמול התבטא פרגוסון באופן חריג בעניינו של הארגריבס, שהצטרף ליונייטד לפני ארבע שנים והספיק לערוך 39 הופעות עבור הקבוצה, כאשר רק 27 מהן היו במשחקי ליגה. הארגריבס הצטרף לשדים האדומים כהבטחה גדולה, לאחר שהיה שיך לסגל נבחרת אנגליה והיה אחד המצטיינים בשורות באיירן מינכן.

אלא שפציעה בכתפו מנעה ממנו לבוא ליידי ביטוי במדי מנצ'סטר יונייטד. במהלך העונה הנוכחית הוא פתח באופן מפתיע למדי בהרכב במשחק הליגה מול וולבס, אבל כבר לאחר 6 דקות הוא הוחלף לאחר פציעה באזור הברך. 

פרגוסון התייחס לעתידו של הקשר שעלה ליונייטד כ-17 מיליון פאונד: "מדובר בשחקן שלא היה לו מזל בקריירה מבחינת פציעות. פגיעה בכתף היא לא משהו שאפשר לטפל בו באופן מושלם ואין לפציעה כ"כ קשר לכדורגל עצמו. אני לא רואה שום סיכוי שהוא יחזור לשחק העונה ואני גם לא כ"כ בטוח לגבי המשך הקריירה שלו".

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק