ידעתם שיש היום משחק עונה?

הכדורסל הישראלי 2011: האלופה מול סגניתה, מובילת הליגה מול מי שתהיה הערב שנייה. משחק אחרון לפני מחזור הכרעה. הערב יערך המשחק בין גליל גלבוע למכבי תל אביב ונראה כי אף אחד לא מביע עניין מיוחד

יום ראשון 17 אפריל 2011
שלמה חסיד

 מכבי תל אביב תתארח הערב אצל האלופה גליל גלבוע במשחק השלמה. ניצחון של גלבוע, שיחשב לסנסציה, יבטיח לה את המקום השני בסיום העונה הסדירה, בעוד שניצחון של מכבי תל אביב ידחה את ההכרעה למחזור האחרון.

בעיקרון הערב היה יכול להיות משהו כמו משחק עונה. מחזור המשחקים האחרון יערך ביום חמישי ולאחריו יחל הפלייאוף. לכאורה, מדובר במשחק עם פוטנציאל עצום. האלופה מארחת את סגנית האלופה. מובילה הטבלה תשחק מול מי שתסיים כנראה שנייה את הליגה (בסיום הערב היא תהיה שנייה בכל מקרה), טובי השחקנים בישראל על הפרקט ועוד ועוד. אלא שאת מכבי תל אביב הפיינל פור כנראה מעניין יותר ואת שחקני הגליל נראה שהמשחק האחרון בליגה,  מול הפועל חולון,  מעניין יותר.
 
האלופה עברה מהפכה בסיבוב השני עם צירופם של קורטני פלס ומרקו קילינגסוורת'. מנהיג הקבוצה גל מקל עומד על ממוצע של 14.8 בסיבוב השלישי, אבל מול מכבי הסיפור שונה בתכלית.

למכבי המשחק הזה בא בזמן. אחרי שני טיולים קלילים לאשדוד ונתניה הגיע משחק שיכול להעלות את רמת הדריכות של השחקנים, כמו שדיוויד בלאט כל כך רוצה. מי שבלט בשני המשחקים האחרונים במכבי הוא מילאן מצ'באן, שקלע 19.5 נק' בממוצע. צ'אק אידסון, שמאז פציעתו של פרקינס לוקח מנהיגות, קלע 20 נק' בנתניה ואמר: "מבחינתנו המשחק הזה הוא הכנה טובה לפיינל פור של היורוליג".

צילום: MACCABIFANS

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק