מרגיש מצויין בליגה הבלגית

תמיר כחלון, חלוצה לשעבר של מכבי ת"א, מככב מעבר לים והשבוע הבקיע צמד במדי שרלרואה: " באתי לעבוד קשה ואני אעשה הכול כדי להצליח בקריירה שלי". במכבי ת"א מתגעגעים?

יום שני 18 אפריל 2011
שלמה חסיד
 בזמן שמכבי ת"א נכשלת בליגה וסופגת הפסד אחרי הפסד,  דווקא שחקנה לשעבר, תמיר כחלון מצליח בליגה הבלגית והשבוע הוא הבקיע צמד בשרלרואה. 

במכבי ת"א סובלים מיכולת עלובה של החלוצים הזרים שלה - רוברטו קולאוטי ודימיטאר ראנגלוב ובוודאי מתגעגעים לכחלון, שלא קיבל הרבה הזדמנויות במדים הצהובים.

כחלון התייחס היום לחיים בבלגיה ואמר ל- telesport: "אני מרגיש פה מצויין, באתי לעבוד קשה. היה לי ברור שהליגה הזו קשה אבל אני אוהב לעבוד ואעשה את הכול כדי להצליח בקריירה שלי. אני חושב שהגעתי למקום הנכון ואני אוהב את האנשים פה".

מה התוכניות לעתיד?

"אין תוכניות, כדורגלן חי ממשחק למשחק ומאימון לאימון. המטרה היא להמשיך לעבוד קשה ואני לא מתעסק בתוכניות לעתיד. יש פה הרבה אנשים. יש פה אווירה טובה. כדורגל זה מה שאנחנו אוהבים ובזה אנחנו מתעסקים".

מה לגבי החברים בארץ?

"את רוב הזמן פה אנחנו משקיעים בעבודה, כדורגלן מקצוען חי את המשחק כמובן שיש לי הרבה חברים בארץ ואני מאחל להם בהצלחה ולכולם פסח שמח, אבל המטרה שלי היא להמשיך לעבוד קשה ולהצליח".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק