דאלאס רוצה לעשות 0-2

המלצת WINNER NBA: המבריקס יארחו את משחק מס' 2 בסדרה מול פורטלנד, בתקווה שלא לחזור על אירועי אשתקד, אש הפסידה במשחק השני מול סן אנטוניו בדרך להפסד בסדרה. נוביצקי: "במשחק הראשון פורטלנד הרדימו אותנו, הלילה הם יבואו כמו אריות"

יום שלישי 19 אפריל 2011
מערכת TELESPORT

למרות שפתחו את סדרת גמר הפלייאוף ברגל ימין עם ניצחון 81-89 על פורטלנד, בדאלאס לא רגועים. הסיבה: בקבוצה זוכרים היטב איך בשנה שעברה הם פתחו בניצחון על סן אנטוניו, ואז הפסידו את משחק מס' 2, בדרך להפסד גם במשחקים השלישי והרביעי, מה שגמר להם את הסדרה ושלח אותם הביתה אחרי הסיבוב הראשון.

דירק נוביצקי, שכנראה לא השתחרר מההלם של השנה שעברה, אמר: "במשחק הראשון הם הרדימו אותנו ולמשחק השני הם באו כמו אריות. זה מה שפורטלנד רוצים לעשות לנו השנה. נצטרך לבוא כמו חיות רעות ולקחת את המשחק הזה בשיניים, אחרת זו תהיה טרגדיה".

ג'ייסון טרי, שכמו נוביצקי גם הוא מותיקי הקבוצה, אמר: "כבר שכחנו מהניצחון הראשון. כל משחק פה גורלי, פשוט אסור להפסיד. נצטרך להתאבד במגרש, כי הפסד יכול לגמור לנו את העונה ולהחיות את הטראומה. לא ניתן לזה לקרות".

כוכב פורטלנד למרקוס אולדריג' שגדל בדאלאס, וקלע 27 נק' במשחק הראשון אמר: "לדאלאס יש יכולות ללכת עד הסוף ולזכות באליפות. הם גדולים אצלם בבית, אבל זה לא אומר שאנחנו מוותרים על המשחק. תהיה מלחמה גדולה ונקווה לנצח".

  משחק מספר 33: דאלאס מאבריקס - פורטלנד בלייזרס (4+). ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES
.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק