וויל ביינום במיטבו

במסגרת המחזור השני של שלב הטופ 16 ביורוליג- מכבי תל אביב ניצחה את לוטומטיקה רומא 71:69. וויל ביינום נתן תצוגת כדורסל נהדרת.

יום חמישי 22 פברואר 2007
רום קורצברג

לאחר ההפסד במחזור הראשון לטאו ויטוריה ביד אליהו,במכבי תל אביב ידעו, שניצחון היום ברומא והם חוזרים לתמונת העלייה. חניכיו של ספאחיה הציגו משחק הגנה משובח וערב ענק של וויל ביינום שהראה לכולם מה הוא שווה.

למרות שאיבדה 14 כדורים מכבי הצליחה לנצח 71:69 ולחזור מרומא עם הנקודות.

ברומא יכולים להיות מאוכזבים לאחר שהובילו כבר ב6 דקות ספורות לסיום אך לא הצליחו לשמור על היתרון. דיאן בודירוגה פתח בחמישיה וקלע 10 נקודות. 

לרומא ומכבי אותו מספר נקודות ושתיהן ילחמו על המקום השני.

רבע ראשון:
מכבי פתחה עם שלשה של ביינום אך שתי התקפות מתפרצות של רומא, הפכו את התוצאה לאחר-3 דקות 3:5 למארחים. בשיוויון 9:9 לכחולים נשארו 5 שניות לזרוק, וויל ביינום לקח את האחריות ותפר עוד שלשה. הוקינס לא נשאר חייב והחזיר בשלשה משלו. וקבע 12:14. 

בסיום הרבע הראשון התוצאה עמדה על שיוויון 16:16 אך האורחים לא במיטבם כאשר ל"זכותם" כבר כ-6 איבודי כדור.

רבע שני
ביינום עם כניסה משוגעת הצליח להוציא סל ועבירה. והעלה את מכבי ליתרון 3. וויצ'יץ השלים מהלך קבוצתי גדול והעלה את מכבי ליתרון 28:23. ביינום איש המשחק בנתיים נשלח אל הקו,קלע, והעלה את מכבי ליתרון שיא של כ-9.

משחק הגנתי מאוד כאשר בסוף המחצית הראשונה התוצאה 35:28 למכבי.

רבע שלישי: 
צ'טמן פתח את הרבע מצוין וקלע 6 נקודות רצופות כאשר ההפרש עומד על כ-3 בלבד לזכות הצהובים. וויל ביינום המשיך את הערב הגדול שלו ולמרות היותו השחקן הנמוך ביותר על המגרש הצליח לקחת ריבאונד ולקלוע ליי אפ נהדר שהעלה את מכבי ליתרון-5 , 45:40.

גרין איבד כדור שני ברציפות וצ'טמן בדאנק נהדר צמצם את התוצאה ל2 בלבד והטריף את הקהל.דיאן בודירוגה עם סל גדול קבע את תוצאת הרבע השלישי שיוויון 45:45.

רבע רביעי:
סטפנסון עם ליי אפ קל לאחר מסירה נהדרת של בודירוגה העלה את רומא ליתרון לאחר זמן רב 45:47. דיאן בודירוגה המשיך להיות איש המפתח של רומא במשחק ועם מהלך של סל ועבירה העלה את רומא ליתרון 4. רומא כבר הובילה ב-6 אך וויצ'יץ עם שתי קליעות עונשין ושלשה ענקית הוריד את הפיגור לנקודה בלבד.

וויל ביינום לקח אחריות ועלה לזריקה מטורפת שנכנסה ומכבי שוב ביתרון. בשיוויון 59:59 דרק שארפ קלע שלשה ענקית והעלה את מכבי ליתרון-3 דקה לסיום. צ'טמן צמצם בשתי זריקות עונשין עד לכנקודה, 47 שניות לסוף המשחק.

 דריק שארפ נשלח לקו שלוש פעמים ברציפות וקלע את כל ששת הזריקות. בזכות זאת בסיום המשחק מכבי ניצחה 71:69

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק