ביתר, קורנפיין, דסה וידין לדין

ההתאחדות לכדורגל זימנה לדיון משמעתי ביום רביעי הבא את כל המעורבים באירועי משחק רבע הגמר אמש בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א. ידין יועמד לדין בגין התגרות באוהדי בית"ר שחיממה את האווירה

יום רביעי 20 אפריל 2011
שלמה חסיד

 בהתאחדות לכדורגל לא חיכו יותר מדי זמן, וכבר הבוקר הזמינו לוועדת משמעת את כל המעורבים באירועים הקשים במשחק הגביע אתמול בבלומפילד, שהסתיים בהפסד 1:0  של בית"ר ירושלים להפועל תל אביב מפנדל שנוי במחלקות שנשרק על ידי שופט המשחק אלי חכמון.

בית"ר ירושלים תועמד לדין על התפרעות האוהדים, היו"ר איציק קורנפיין יועמד לדין על העלבת שופט המשחק. שחקן הקבוצה אלי דסה שהורחק שלא בצדק בעימות עם טוטו תמוז שהוביל לפנדל יועמד לדין על התנהגות בלתי הולמת בנסיבות מחמירות.

כזכור, קורנפיין ודסה התנפלו על שופט המשחק מיד עם שריקת הסיום ודסה אף ניסה לתקוף את השופט אך נעצר ע"י חבריו לקבוצה וכעת הוא יצטרך לתת את הדין בהתאחדות.

שחקן הפועל ת"א, אביחי ידין יועמד לדין על הפרת הסדר במגרש. ידין מואשם בכך שהתגרה באוהדי בית"ר ונופף בחולצתו מולם מיד עם שריקת הסיום והניצחון המפוקפק של האדומים.

בהפועל ת"א זועמים על ההחלטה להעמיד את ידין לדין משמעתי משום שהם טוענים שקובי מויאל, קשרה של בית"ר עשה בדיוק אותו דבר בניצחון האחרון של בית"ר על הפועל, 0:1 במפגש הליגה בטדי.

בכל מקרה, הדיונים יתקיימו ביום רביעי הבא בשעה 16:00 בהתאחדות לכדורגל והוא צפוי להיות סוער במיוחד לאור היריבות העזה בין המועדונים הללו ועונשי התנאי שעומדים נגד הקבוצות.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק