מוריניו: אני מאמן של תארים

הגביע שאותו הניף גרם למאמן ריאל למדריד היכנס לטראנס: "ננצח אותם גם בליגת האלופות". הגביע נהרס כשאוטובוס דרס אותו. גווארדיולה:" יש לי הרבה מה להגיד, אבל יגידו שאני מתבכיין וממציא תירוצים, אז נעזוב את זה"

יום חמישי 21 אפריל 2011
שלמה חסיד

 הגאווה הגדולה של ריאל מדריד כמועדון יצאה החוצה בעקבות הניצחון בגמר הגביע הספרדי אתמול על היריבה השנואה מברצלונה, וערב המפגש הכפול מולם בליגת האלופות.

כל הלילה חגגו רבבות במדריד את הניצחון הגדול. הגביע נהרס כשאוטובוס דרס אותו, אבל הוא יתוקן. המאמן המנצח' ז'וז'ה מוריניו,  אמר: "אני אוהב להיות מאמן של תארים, וכאשר משחקים על הכסף הגדול אני פשוט בא לנצח. יש לי יסוד להניח שאנחנו נחייך בתום צמד המפגשים מולם בליגת האלופות. שיחקנו פשוט מצוין לכל אורך 120 הדקות, ניצחנו אותם בצדק וזה היה ניצחון גדול ומתוק"

פלורנטינו פרס, הבוס של ריאל מדריד, אמר: "הוכחנו לכולם מי קבוצה טובה יותר ומי שולט בכדורגל הספרדי והעולמי. בארסה לא מפחידה ולא הפחידה אותנו, אנחנו קבוצה טובה יותר ומועדון גדול יותר והוכחנו את זה במגרש. תודה רבה לרבבות האוהדים שלנו שהגיעו למגרש. מקווה שנמשיך לשמוח בשבועות הקרובים".

פפ גווארדיולה,  מאמנה של ברצלונה אמר: "דווקא יש לי הרבה מה להגיד, אבל יגידו שאני מתבכיין וממציא תירוצים, אז נעזוב את זה. ריאל אמנם לקחה את הגביע אבל אנחנו לוקחים אליפות ואני מאמין שנעבור אותם בליגת האלופות".

ליאו מסי כוכב ברצלונה אמר: "תמיד מאכזב להפסיד משחק כזה, למרות שכשאתה משחק מול ריאל מדריד אתה לוקח דבר כזה בחשבון. אנחנו ממשיכים להיאבק על התארים שנותרו ואני מאמין שפעם הבאה אנחנו נשמח".

 צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק