בעונה הבאה נראה מכבי אחרת

מכבי תל-אביב ערכה את מסיבת העיתונאים השבועית, כאשר הפעם החליט מוטי איווניר להושיב לידו את החלוץ ברק יצחקי, שהשלים השבוע לראשונה אימון מלא. מוטי איווניר: "אנו מגיעים לפלייאוף העליון במומנטום הרע ביותר"

יום חמישי 21 אפריל 2011
ארז דיקפלד
כמדי שבוע, ולקראת תחילתו של הפלייאוף העליון, ערך מוטי איווניר את מסיבת העיתונאים השבועית שלו. הפעם החליט מאמן מכבי תל-אביב להושיב לצידו, אולי מעט במפתיע, את חלוץ הקבוצה ברק יצחקי שנפצע כבר במחזור הליגה הראשון בשלהי חודש אוגוסט.

ברק יצחקי, שהגיע הקיץ לקריית שלום בסכום המתקרב ל-2 מיליון דולר, ערך אתמול (רביעי) אימון מלא עם שאר חבריו לקבוצה, לראשונה מאז הפציעה. כעת הוא גם ניצב לראשונה מול התקשורת וסיפר את דעתו על מצבה של קבוצתו במהלך העונה האחרונה.

"זו העונה הכי קשה בקריירה שלי. אני חלק מהקבוצה הזו ותמיד הרגשתי ככה. זה לא כיף לשבת בצד ולראות שאנחנו משחקים לא טוב. המטרה היא לחזור ולשחק כבר בפלייאוף. קשה להעביר ביקורת כשאתה יושב בחוץ אבל היה שלב שלא יכולתי יותר. אמרתי את מה שאני חושב בשקט וביחידות למי שצריך. הפציעה כבר מאחוריי ואני באמת לא מאחל דבר כזה לאף אחד. עבדתי קשה בשביל להגיע לאן שהגעתי".

על השאלה האם הוא היה יכול היה להיות הפתרון למצבה של מכבי ת"א ענה החלוץ: "כל מי שבחוץ אומרים עליו שהוא חסר. אני לא יכול לעשות הוקוס פוקוס, כרגע אני רק רוצה לצבור דקות ולחזור לכושר. אין לי ספק שבעונה הבאה הדברים ייראו אחרת, נראה מכבי ת"א אחרת. אני בדר"כ לא מדבר על העונה הבאה אבל זו התחושה שלי".

מוטי איווניר הוסיף בנושא יצחקי: "ברק יחזור בהדרגה. 15 דקות, 30 דקות וכן הלאה. ברק יחזור לשחק איתנו רק כשהוא יהיה מוכן לכך".

בנוגע למצב הקבוצה לקראת משחקי הפלייאוף העליון, ולקראת המשחק בשבת (18:00, בלומפילד) מול ק"ש אמר המאמן: "אין לנו החלטות לגבי עמדת השוער בעונה הבאה. ברק לוי יקבל את הצ'אנס עוד העונה אבל זה משהו שאנחנו עדיין לא מתעסקים בו. התפקיד של המאמן הוא לא להיות פסימי, אלא להאמין שאפשר לעשות תוצאות טובות וזו המטרה שלנו".

"אנחנו במצב שביר. המשחק מול ב"ש הוא דוגמא לכך - התוצאה הייתה רעה אבל אם מסתכלים על המשחק, זה משחק שהיינו צריכים לנצח. אם נדע להבקיע שערים מהירים אני משוכנע שננצח את המשחקים בפלייאוף העליון. כרגע אנו הקבוצה במומנטום הרע ביותר בפלייאוף העליון. בפעם שעברה מול ק"ש ספגנו 0:4 ואני מקווה שהפעם נדע לתקן את זה. נגיע בשבת במטרה לעשות תוצאה טובה".

 מיד לאחר מכן המשיכה הקבוצה בהכנות שלה לקראת משחק הליגה נגד עירוני קרית שמונה, כשקיימה אימון בקרית שלום.

מאור בוזגלו, שסבל מרגישות במפשעה, החלים לגמרי וקיים אימון מלא. אלירן עטר קיבל זריקה בגב ונעדר מהאימון. ג'יבריל סידיבה, עדיין סובל מהפציעה בקרסולו ונמצא בספק למשחק.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק