פאר כבר בחצי הגמר

ממפיס: הישראלית המדורגת 17 בעולם גברה על מטאק האמריקנית 0:6, 3:6 ועלתה לחצי הגמר. רם וארליך הודחו לאחר הפסד לבוטורק ומארי 4:6, 3:6

יום שישי 23 פברואר 2007
מערכת TELESPORT

לאחר הפגרה הקצרה שעשתה בארץ חוזרת שחר פאר לעשות חיל, כאשר הערב העפילה לחצי גמר טורניר ממפיס (סך פרסים 757,000$) לאחר שגברה על בת'אני מתאק האמריקנית המדורגת במקום ה-126 בעולם בשתי מערכות, 0:6, 3:6.

המערכה הראשונה היוותה המשך ישיר לשמינית הגמר שם גברה הישראלית 0:6, 0:6 על סקוורה מונצואלה, כאשר האמריקנית נשברת שוב ושוב ונכנעת 0:6 במערכה הראשונה.

במערכה השנייה הסיפור היה קשה הרבה יותר כאשר פאר נשברה ואיפשרה למתאק לעלות ליתרון 0:2. הישראלית חזרה אט אט למשחק ובעזרת שתי שבירות משלה ניצחה בסיום 3:6 את המערכה.

פאר אמרה בסיום המשחק: "לא ציפיתי לתוצאה כה חד צדדית ולמעשה שיחקתי אפילו יותר טוב מאתמול. הסרבים שלי עבדו טוב וגם זזתי טוב על המגרש. בסט השני היא הצליחה לשבור אותי כבר במשחקון הראשון ולהגיע יותר לכיוון הרשת, אבל ידעתי שההזדמנויות שלי יגיעו. עשיתי את העבודה".

בחצי הגמר תפגוש פאר את מליין טו מארה"ב שגברה הערב על סופיה ארוידסון השבדית 0:6, 2:6. בעקבות הניצחון הבטיחה לעצמה הישראלית סכום נאה של 7105$ ו-65 נקודות דירוג.

רם וארליך הודחו

אכזבה לצמד הישראלי, אנדי רם ויוני ארליך שהודחו משלב רבע הגמר גם כן בטורניר ממפיס  ע"י הצמד אריק בוטוראק (ארה"ב) וג'יימי מארי (בריטניה) בשתי מערכות, 4:6 ו-4:6.

לבוטוראק ומארי הספיקה שבירה אחת במערכה הראשונה מול אנדיוני שדורגו ראשונים בטורניר כדי לנצח את המערכה בתוצאה 4:6. 
במערכה השנייה הצמד הישראלי כבר נשבר ופיגר 2:5, אך למרות שבירה לזכותו בהמשך הוא הפסיד גם את המערכה השנייה בתוצאה זהה (4:6).

למרות ההפסד הרוויחו רם וארליך עצם העפלתם לרבע הגמר סכום נכבד של 5500 דולרים ו-60 נקודות דירוג.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק