2 המלצות WINNER לשישי

מדי יום, אנחנו ממליצים לכם על משחקים מתוכניית ה-WINNER והיום אנו ממליצים על שני משחקים מהליגה הצרפתית השניה והליגה ההולנדית

יום שישי 22 אפריל 2011
מערכת TELESPORT
משחק מס. 16 - סדאן - לאבאל - 1 (יחס 1.55)

סדאן במקום החמישי בליגה הצרפתית השניה, רחוקה 3 נק' מלה מאן וניצחון היום והפסד של לה מאן ודיז'ון, יעלה אותה למקום השלישי על חשבונה של לה מאן.

סדאן תארח את לאבאל שבמקום ה-12 בטבלה, כשזו רחוקה מתחתית הטבלה ובמרחק של 9 נק' מהמקום השלישי בטבלה על אף המקום הנמוך שלה. סדאן אחרי שני ניצחונות בשלושת המשחקים האחרונים שלה, שניהם דווקא בחוץ מול טרואה וואן, שתי קבוצות חזקות. לאבאל אחרי ניצחון 1-0 על נים, זאת אחרי הפסד 2-0 בדיז'ון ותיקו מול קלרמונט בבית. סדאן קבוצה טובה יותר, בבית היא משחקת לא רע ולדעתי היא תנצח את המשחק הזה.

משחק מס. 18 - דן האג - טוונטה - 2 (יחס 1.80)

שלושה מחזורים לסיום העונה בהולנד, טוונטה מאבדת נקודות חשובות וקריטיות במחזור האחרון כשהיא מסיימת בתיקו מול גראפשחאפ ומאבדת את המקום הראשון שלה לאינדהובן, לה אותו מס' הנקודות רק הפרש שערים טוב יותר (בכמעט 20 שערים). 

טוונטה תצא היום לאינדהובן אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון (שניים מהם בליגה האירופית) ותתארח אצל דן האג שבמקום החמישי בטבלה, כשזו הפסידה במחזור האחרון 3-1 מול אלקמאר, אחרי ארבעה ניצחונות והפסד. טוונטה נראית לא טוב במשחקי החוץ האחרונים שלה, היא הפסידה בשלושה מתוך חמישה משחקים, לעומת דן האג שבבית מנצחת בשישה משחקים מתוך השמונה האחרונים שלה. בסיבוב הקודם ניצחה טוונטה 2-3 בבית ואם נבדוק מעט אחורה, נמצא שטוונטה ניצחה את דן האג בכל תשעת המשחקים האחרונים בינהם. 

למעשה הן שיחקו 15 פעמים, דן האג ניצחה ב-12 משחקים, דן האג ניצחה פעמיים בלבד. רק משחק אחד מתוך ה-15 לא הוכרע, לפני שש שנים. משחק לא פשוט להימור. אני מאמין שטוונטה הפעם תעשה את העבודה, תפתיע או לא, ותנצח את המשחק הזה. אני מסמן כאן 2, לכם כדאי לא להמר על המשחק הזה. כל תוצאה כאן אפשרית, והגיונית.

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק